SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Marcin prześladowcą Moniki?!

Druga szansa 3 sezon. Marcin prześladowcą Moniki?!

20.03.2017, godz. 19:00
Druga szansa 3 odcinek 6, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Borys (Radosław Pazura)
Druga szansa 3 odcinek 6, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Borys (Radosław Pazura) foto:

W 3 sezonie "Drugiej szansy" Monika (Małgorzata Kożuchowska) nie ma łatwego życia. Stalker strzępi jej nerwy i odbiera jej spokojny sen. Kim okaże się prześladowca Boreckiej? Oskarżenia padną na Adama (Bartłomiej Topa) i Marcina (Bartłomiej Świderski), ale ostatecznie to Kryński trafi za kraty! Co wydarzy się w 10 odcinku "Drugiej szansy"3?

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 10 w poniedziałek, 17.03.2017 o godz. 21.30 w TVN

Monika Borecka jest przerażona, bo ktoś stale ją obserwuje, podszywa się pod nią i dosłownie niszczy jej życie. Kto to jest? W "Drugiej szansie" sprawą zajmie się Borys (Radosław Pazura), ale to nie będzie takie proste.

W gronie podejrzanych oczywiście znajdą się partnerzy Moniki. Marcin - który odszedł z powodu Adama, i sam Adam, którego Borecka próbuje pozbyć się ze swojego życia.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Monika Borecka będzie miała wypadek! - WIDEO

Borys przesłucha obu panów, ale to nie sprowadzi go na żadną ścieżkę. Aż do 10 odcinka "Drugiej szansy"3... Właśnie wtedy, nocą, ktoś włamie się do mieszkania Boreckiej. kobieta będzie przerażona, ale następnego dnia okaże się, że niezapowiedzianym gościem jest Marcin! Kryński uznany za intruza spędzi noc w areszcie, zanim sprawa się wyjaśni. Tymczasem Monika w głębi duszy cały czas będzie podejrzewać, że życie niszczy jej Adam, który próbuje ją zastraszyć i odebrać jej córkę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: