SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Monika i Marcin wezmą ślub!

Druga szansa 3 sezon. Monika i Marcin wezmą ślub!

16.01.2017, godz. 16:00
Druga szansa 2 sezon odcinek 13, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa 2 sezon odcinek 13, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto:

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Moniki (Małgorzata Kożuchowska) i Marcina (Bartłomiej Świderski). W 3 sezonie "Drugiej szansy" lekarz oświadczy się świeżo upieczonej mamie małej Basieńki. Borecka przyjmie zaręczyny i zakochani zaczną planować ślub! W paradę niestety wejdzie im Adam (Bartłomiej Topa), który zażąda badań DNA w sprawie ojcostwa nowo narodzonej dziewczynki.

"Druga szansa" 3 sezon już od lutego 2017 na antenie TVN

Długo musieliśmy czekać na taką deklarację. W 3 sezonie "Drugiej szansy" Kryński na dobre zostawi byłą żonę (Tamara Arciuch) i oświadczy się Monice!

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Monika Borecka urodzi chorą córkę

Borecką czekają chwile grozy i zmartwień, gdy jej maleńka córeczka przyjdzie na świat w 7 miesiącu ciąży. Wcześniak będzie chory, na szczęście lekarze uratują dziewczynkę. Po kilku operacjach Basieńka będzie zdrowa jak rybka, a Monika odetchnie z ulgą.

Cały czas będzie też mogła liczyć na wsparcie ukochanego Marcina, który nie opuści jej na krok. A gdy wszystkie zmartwienia związane z Basieńką odejdą, Kryński poprosi partnerkę o rękę.

Przeczytaj: Druga szansa. Aktorzy wspierają WOŚP! Książka z podpisami na licytacji

Świeżo upieczona mama przyjmie oświadczyny i zacznie planować ślub z lekarzem. Niestety w jej życiu znów pojawi się Adam, który kategorycznie zażąda testów na ojcostwo uważając, że Basia jest właśnie jego dzieckiem. Jak widzicie, w 3 sezonie "Drugiej szansy" nie zabraknie emocji.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: