SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Monika chce, żeby to Marcin był ojcem jej dziecka - ZWIASTUN

Druga szansa 3 sezon. Monika chce, żeby to Marcin był ojcem jej dziecka - ZWIASTUN

30.01.2017, godz. 13:00
Druga szansa 3 sezon odcinek 2, Marcin (Bartłomiej Świderski), Basia
Druga szansa 3 sezon odcinek 2, Marcin (Bartłomiej Świderski), Basia foto: x-news

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) w 3 sezonie serialu "Druga szansa" będzie miała jedno, największe marzenie - aby ojcem jej dziecka był Marcin ((Bartłomiej Świderski). I nic dziwnego! Niestety, uwolnienie się od Adama (Bartłomiej Topa) w 3 sezonie serialu "Druga szansa" nie będzie takie proste.

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 1 już w poniedziałek 13 lutego o godzinie 21.30 na antenie TVN

Monika nawet na początku 3 sezonu serialu "Druga szansa" nie będzie wiedziała, kto tak naprawdę jest ojcem jej małej Basieńki. Oczywiście z racji tego, że jest po uszy zakochana z wzajemnością w Marcinie będzie chciała, by dziecko okazało się jego. Niestety, Adam dowie się o noworodku i zapuka do drzwi Boreckiej z pytaniem: - Czy to moje dziecko?.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Dyrektor programowy TVN zdradza - będzie 4 seria serialu o Monice Boreckiej!

Damski bokser, oszołom i osoba kompletnie niezdolna do zdystansowania się. Pobił Monikę pod wpływem alkoholu, utrudniał jej pracę nie potrafiąc oddzielić spraw zawodowych od prywatnych... Jak taki człowiek poradziłby sobie w roli ojca? Intuicja podpowiada, że nie najlepiej. To Marcin dba, troszczy się i kocha Monikę z całego serca. Jest nawet zdolny zaakceptować fakt, że Basia nie jest jego - i tak uzna ją za swoją córeczkę. Monika w najnowszym zwiastunie 3 sezonu serialu "Druga szansa" mówi głośno i wyraźnie, że oddałaby wszystko, żeby to Marcin był ojcem jej dziecka. Zapraszamy do oglądania:

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: