SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Monika Borecka urodzi chorą córkę

Druga szansa 3 sezon. Monika Borecka urodzi chorą córkę

16.01.2017, godz. 09:00
Druga szansa 3 sezon Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 3 sezon Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: x-news

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) urodzi córeczkę! Wiemy już jakie imię dla niej wybrała. Niestety w premierowych odcinkach 3 sezonu "Drugiej szansy" dziewczynka nie będzie zdrowa. Producentka zacznie przedwcześnie rodzić. W efekcie maleństwo pojawi się na świecie dopiero po 7 miesiącach ciąży. Monika będzie załamana, na szczęście kadra wykwalifikowanych lekarzy uratuje jej dziecko. Marcin (Bartłomiej Świderski) zajmie się świeżo upieczoną mamusią i zaproponuje jej ślub!

"Druga szansa" 3 sezon już od lutego 2017 na antenie TVN

Pod koniec 2 sezonu serialu "Druga szansa" Monika dowiedziała się, że jest w ciąży. Choć Borecka zawsze marzyła o dziecku, to początkowo była załamana. Dlaczego? Wstyd się przyznać, ale nawet nie wiedziała kto jest ojcem! Mimo to, postanowiła urodzić.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Paweł Królikowski i Radosław Pazura w nowych odcinkach serialu

Już niedługo w 3 sezonie "Drugiej szansy" nadal nie będzie kolorowo. Wręcz przeciwnie, na Monikę czeka cała masa wyzwań i nerwów. Zacznie się od akcji porodowej podczas zajęć w szkole rodzenia. Gdy rozpoczną się skurcze, Borecka wpadnie w panikę - poród zacznie się o dwa miesiące za wcześnie! Oczywiście odbije się to na zdrowiu noworodka.

Poród w 3 sezonie serialu "Druga szansa" przejdzie jak najbardziej pomyślnie, ale pierwsze chwile malutkiej Basieńki - bo tak nazwie córkę Monika - będą decydujące. Dziewczynka o mały włos nie straci życia, zanim jeszcze naprawdę je rozpocznie! Całe szczęście lekarzom w 3 sezonie serialu "Druga szansa" uda się załagodzić problemy z sercem i płucami u córki Moniki.

Przeczytaj: Druga szansa. Aktorzy wspierają WOŚP! Książka z podpisami na licytacji

To z pewnością będzie wielka radość dla Boreckiej. Zresztą, nie tylko dla niej! Bo Marcin (Bartłomiej Świderski) w 3 sezonie serialu "Druga szansa" ucieszy się równie mocno, co świeżo upieczona mamusia i oczywiście otoczy obie kobietki opieką. Dziewczynka przeżyje operacje, a Kryński zaskoczy Monikę swoim zachowaniem i zaproponuje jej ślub...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: