SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Monika nie poradzi sobie z macierzyństwem?

Druga szansa 3 sezon. Monika nie poradzi sobie z macierzyństwem?

28.11.2016, godz. 22:37
Druga szansa 2 odcinek 13, Monika (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 odcinek 13, Monika (Małgorzata Kożuchowska) foto:

Trwają prace na planie 3 sezonu "Drugiej szansy", a my mamy już pierwsze zdjęcia z premierowych odcinków! Dorota Kośmicka-Gacke, producentka serialu, pochwaliła się najnowszymi ujęciami. Na opublikowanych fotkach widać wyraźnie, że Monika (Małgorzata Kożuchowska) jest zmęczona macierzyństwem. Boreckiej będzie ciężko pogodzić karierę z wychowywaniem dziecka. Sprawdźcie, co wydarzy się w 3 sezonie "Drugiej szansy".

#newseason #shootin #❤️

A photo posted by Dorota Kośmicka Gacke (@d.kosmicka) on

"Druga szansa" 3 sezon już od marca 2017 na antenie TVN

W 13 odcinku "Drugiej szansy"2 Monika Borecka dowie się, że jest w ciąży. Widzowie będą rozmyślać, kim jest ojciec maleństwa. Czy to spontaniczna noc w ramionach Marcina (Bartłomiej Świderski, a może kilka ulotnych chwil z Adamem (Bartłomiej Topa) zaowocowały ciążą? Borecka marzyła o dziecku, ale Jakub Zeit (Rafał Królikowski) chciał z tym poczekać. Może to i lepiej...

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka w ciąży. Czyje to dziecko?

Kto jest ojcem dziecka Moniki - to jeszcze zagadka dla widzów. Wiadomo już jednak, że maleństwo przyjdzie na świat zdrowe i już w 3 sezonie "Drugiej szansy" zobaczymy, jak Borecka zmaga się z trudami macierzyństwa. Łączenie kariery zawodowej z wychowaniem dziecka okaże się prawdziwą sztuką!

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Ruszyły prace na planie nowych odcinków Drugiej szansy. Bartosz Opania dołączył do obsady

Dorota Kośmicka-Gacke, czyli producentka "Drugiej szansy" udostępniła w sieci pierwsze zdjęcia z planu. Widać, że główna bohaterka i świeżo upieczona mama jest zmęczona, a opiece nad dzieckiem pomaga jej pani Jadzia (Krystyna Tkacz).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: