SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Basia jest córką Adama, ale Marcin nie zostawi Moniki

Druga szansa 3 sezon. Basia jest córką Adama, ale Marcin nie zostawi Moniki

20.02.2017, godz. 22:23
Druga szansa 3 sezon Adam (Bartłomiej Topa) Monika (Małgorzata Kożuchowska) Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa 3 sezon Adam (Bartłomiej Topa) Monika (Małgorzata Kożuchowska) Marcin (Bartłomiej Świderski) foto: x-news

W 3 sezonie serialu "Druga szansa" Marcin (Bartłomiej Świderski) pokaże, że jest mężczyzną z klasą. Przystojny, inteligentny, troskliwy, kochający oraz oczywiście odpowiedzialny. Monika (Małgorzata Kożuchowska) nie zostanie sama z dzieckiem, a mała Basia w 3 sezonie serialu "Druga szansa" będzie miała wszystko... W tym dwóch ojców!

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 1 już w poniedziałek 13 lutego o godzinie 21.30 na antenie TVN

W wywiadzie dla "Świata Seriali" Bartłomiej Świderski, czyli Marcin z serialu "Druga szansa" zdradza nam co nieco na temat swojej postaci oraz na temat nadchodzących wydarzeń w 3 sezonie produkcji. Wraz z Moniką znajdą się w bardzo nieprzychylnej sytuacji - kochają się ponad życie, ale "ich" dziecko nie jest jego. Pomimo braku biologicznych powiązań, Kryński już przed narodzinami pokochał malutką Basieńkę i teraz w 3 sezonie serialu "Druga szansa" również nie zamierza odpuścić!

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Dyrektor programowy TVN zdradza - będzie 4 seria serialu o Monice Boreckiej!

Zobowiązał się do zaopiekowania się Moniką, czego nie był w stanie uczynić Adam (Bartłomiej Topa), prawdziwy ojciec dziewczynki. Swennson w końcu odkryje, że to jego dziecko i też nie będzie chciał się poddać. Monika, Marcin i Adam znajdą się w niezręcznym trójkącie. Borecka nie będzie chciała znać ojca swojej córki, ale nie będzie miała wyboru - przynajmniej na razie.

Przeczytaj: Druga szansa 3 sezon. Monika chce, żeby to Marcin był ojcem jej dziecka - ZWIASTUN

Marcin w tym czasie będzie musiał wykazać się dużą ilością odpowiedzialności i dojrzałości, by z jednej strony załatwić sprawy dorosłych i stworzyć z Moniką wspaniałą rodzinę, a z drugiej zrobić to w ten sposób, żeby zadbać o Basię - w końcu to ona jest w środku tego trójkąta i to jej dobro najbardziej chodzi. Żaden z dwóch mężczyzn nie zostawi Moniki. Jak dalej potoczy się sytuacja? Przekonamy się już niedługo.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: