SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Małgorzata Kożuchowska o kulisach pracy na planie z dzieckiem - WIDEO

Druga szansa 3 sezon. Małgorzata Kożuchowska o kulisach pracy na planie z dzieckiem - WIDEO

24.01.2017, godz. 21:00
Druga szansa 3 sezon Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 3 sezon Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: x-news

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) zostanie mamą już w 1 odcinku "Drugiej szansy"3. Aktorka pracuje więc na planie w towarzystwie maleńkich aktorów, którzy jeszcze nie zdają sobie sprawy, że towarzyszą im kamery i cała masa specjalistów. W jednym z dzisiejszych wywiadów na wiosennej ramówce TVN 2017, Małgorzata Kożuchowska zdradziła kulisy pracy na planie 3 sezonu "Drugiej szansy".

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 1 już w poniedziałek 13 lutego o godzinie 21.30 na antenie TVN

Monika urodzi przed terminem, a jej córeczka Basia będzie potrzebowała pomocy lekarzy. Na szczęście wszystko skończy się dobrze i szczęśliwa mama z córką wrócą do domu. Na planie 3 sezonu "Drugiej szansy" Małgorzacie Kożuchowskiej towarzyszą aktorzy, którzy niedawno pojawili się na świecie. Jak wygląda ich praca?

- Wcześniej to była moja wyobraźnia aktorska na temat tego, jak zachowuje się mama. Teraz to już wszystko przerabiałam. Moje doświadczenia są świeże, z jednej strony to ułatwia pracę na planie z takim maleństwem, ale też utrudnia. Mamy trójkę takich maluszków i gramy z nimi na zmianę, ale to jednak maluszek w pracy. Uważam, że plan filmowy to nie jest miejsce dla dziecka. To nienaturalna sytuacja dla dziecka - powiedziała aktorka w wywiadzie dla agencji informacyjnej x-news.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Monika Borecka urodzi chorą córkę

ZOBACZ NASZE WIDEO>>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: