SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Kim jest przystojny Maciej?

Druga szansa 3 sezon. Kim jest przystojny Maciej?

27.12.2016, godz. 16:00
Druga szansa 3 sezon, Bartosz Opania
Druga szansa 3 sezon, Bartosz Opania foto:

3 sezon "Drugiej szansy" pojawi się w TVN dopiero wiosną 2017, a my już wiemy, co się wydarzy! Do obsady lubianego serialu o kulisach show-biznesu dołączył Bartosz Opania. Aktor wcieli się w rolę Macieja Polaka i to właśnie on będzie nowym partnerem Lidki (Maja Ostaszewska). Nie musicie się więc martwić, że w "Drugiej szansie" kolejny mężczyzna będzie chciał ubiegać o serce Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska).

"Druga szansa" 3 sezon już od marca 2017 na antenie TVN

Właśnie trwają prace na planie 3 sezonu "Drugiej szansy". Do obsady dołączył Bartosz Opania, aktor którego dobrze znacie z "Na dobre i na złe" jako Latoszka, teraz wcieli się w postać Macieja Polaka. Mężczyzna po latach pracy za granią wróci do Polski i rozkocha w sobie Lidkę!

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka w ciąży. Czyje to dziecko?

Wiadomo już, że siostra Moniki Boreckiej zdecyduje się na rozstanie z Grzegorzem (Wojciech Mecwaldowski) i spławi Igora (Paweł Domagała). Przebojowa rozwódka postanowi wziąć kredyt i otwrzyć własną knajpę. W takich okolicznościach pozna Maćka, któremu od razu wpadnie w oko. To właśnie od niego pani Rakowa będzie chciała odkupić restauracje. Jak bardzo między nimi zaiskrzy? Przekonamy się wiosną na antenie TVN.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: