SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3 sezon. Adam skłóci Monikę z Marcinem?

Druga szansa 3 sezon. Adam skłóci Monikę z Marcinem?

23.02.2017, godz. 12:00
Druga szansa Adam (Bartłomiej Topa) Monika (Małgorzata Kożuchowska) Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa Adam (Bartłomiej Topa) Monika (Małgorzata Kożuchowska) Marcin (Bartłomiej Świderski) foto: x-news

3 sezon serialu "Druga szansa" zapowiadał się wyjątkowo burzliwie, a ma być jeszcze gorzej! Wszystko oczywiście za sprawą Adama (Bartłomiej Topa), który nie odpuści Monice (Małgorzata Kożuchowska). W 3 sezonie "Drugiej szansy" mściwy kochanek zacznie knuć intrygi!

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 3 w poniedziałek 27 lutego o godzinie 21.30 na antenie TVN

Adam nie zamierza odpuścić Monice ani Marcinowi (Bartłomiej Świderski). Kiedy były partner Boreckiej dowie się, że ma ona córkę, zacznie dochodzić swoich praw w tej sprawie.

Zobacz: Druga szansa. Małgorzata Kożuchowska odpowiedziała na pytania fanów

Pech będzie chciał, że w 3 sezonie serialu "Druga szansa" to właśnie męski bokser okaże się być ojcem małej Basieńki. Pomimo druzgocących wieści, Marcin nie zamierza odejść od Moniki i wychowa jej córkę, jak własną. Przynajmniej na razie tak sądzi! Adam zacznie knuć intrygi, aby skłócić kochającą się parę w 3 sezonie serialu "Druga szansa". Dodatkowo podczas zdobywania swoich praw do córki, będzie stopniowo podburzał pewność siebie Marcina.

Przeczytaj: Druga szansa 3 sezon. Basia jest córką Adama, ale Marcin nie zostawi Moniki

A wiadomo, jak brak pewności siebie działa na człowieka, szczególnie na mężczyznę, któremu zależy na rodzinie - obawiamy się, że ukochany Boreckiej zacznie się podłamywać i tracić wiarę na to, że cokolwiek znaczy w tym układzie. Adam chyba nadal myśli, że może na coś liczyć ze strony Moniki - i oby grubo się przeliczył! Trzymamy kciuki, aby manipulacje byłego partnera nie zniszczyły przyszłego szczęścia Marcina i Boreckiej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: