SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 3, odcinek 12: Jacek jest prześladowcą Moniki

Druga szansa 3, odcinek 12: Jacek jest prześladowcą Moniki

10.04.2017, godz. 22:22
Druga szansa 3 sezon odcinek 12, Jacek (Mateusz Banasiuk), Monika (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 3 sezon odcinek 12, Jacek (Mateusz Banasiuk), Monika (Małgorzata Kożuchowska) foto:

Monika (Małgorzata Kożuchowska) w końcu odkryje, kto ją prześladuje. Wszystkiemu winien jest Jacek (Mateusz Banasiuk), który dosłownie niszczy jej życie, żeby przejąć jej posadę! Cwaniaczek doigra się w 12 odcinku "Drugiej szansy"3, gdy jego przebiegłe plany wyjdą na jaw. Spodziewaliście się tego?

"Druga szansa" 3 sezon odcinek 12 w poniedziałek, 15.05.2017 o godz. 21.30 w TVN

Już niedługo wszystko wyjdzie na jaw! W 12 odcinku "Drugiej szansy" Marcin (Bartłomiej Świderski) pojedzie do Adama (Bartłomiej Topa) po małą Basię. Panowie po raz pierwszy utną sobie szczerą pogawędkę na temat Boreckiej. Swensson szczerze zaniepokoi się jej stanem psychicznym. Na dodatek powie Kryńskiemu, że Jacek (Mateusz Banasiuk) jest kretem i to on sprzedał konkurencji pomysł na program o małych miss...

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Monika i Jacek będą mieli wypadek! - WIDEO

Mężczyźni zgodnie postanowią nie mówić o niczym Monice, żeby jej nie martwić. Jednak w tym samym odcinku "Drugiej szansy"3 Marcin odwiedzi Borysa (Radosław Pazura), by pomówić z nim o śledztwie. Policjant wyzna, że według niego Jacek jest nie tylko kretem, ale także prześladowcą Moniki. Już w maju 2017 Borecka dowie się, że to nowemu asystentowi zawdzięcza koszmar, który trwał ostatnie miesiące!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: