SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. ZWIASTUN. Marcin wyzna Monice miłość - ZDJĘCIA z 1 odcinka

Druga szansa 2 sezon. ZWIASTUN. Marcin wyzna Monice miłość - ZDJĘCIA z 1 odcinka

17.08.2016, godz. 17:15
Druga szansa 2 sezon odc. 1. Marcin (Bartłomiej Świderski), Monika (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 sezon. Marcin (Bartłomiej Świderski), Monika (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVN/X-NEWS

Powrót Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) i serialu "Druga szansa" zapowiada się ekscytująco! Już w 1 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" życie miłosne Moniki bardzo się skomplikuje. Agentka gwiazd wróci z samotnego wyjazdu na Islandię i od razu odwiedzi Marcina Kryńskiego (Bartłomiej Świderski). Ukochany wzna jej miłość i powie o chorobie swojej żony Kingi (Tamara Arciuch). Zobaczcie zwiastun 2 serii "Drugiej szansy".

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 1 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 21.30 w TVN

Monika Borecka z serialu "Druga szansa" nie ma szczęścia! Bo kiedy jej życie zawodowe zaczyna się układać, prywatnie ponosi klęskę. I odwrotnie. Miłość do Marcina Kryńskiego spadła na nią w chwili gdy była skończona jako producentka telewizyjna i agentka gwiazd, bo niesłusznie oskarżono ją o handel narkotykami.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski w roli znanego aktora. Odejdzie z M jak miłość?

W 2 sezonie "Drugiej szansy" Monika wróci na sam szczyt. To ona będzie producentką serialu "Szansa", w którym główne role zagrają Ksawery Kryński (Maciej Musiałowski) i Igor Szot (Paweł Domagała). Niestety jeśli chodzi o uczucia Borecka znów będzie miała pod górkę. Jej związek z Marcinem przejdzie do historii. Powód? Kinga, która wykorzysta swoją chorobę, by odzyskać męża.

W 1 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" Monika pozna jednak nowego mężczyznę. Do spotkania Boreckiej i Adama Swenssona (Bartłomiej Topa) dojdzie kiedy to Monika będzie wracała samolotem z Islandii. Jej współpasażerem będzie właśnie Adam. Szwed polskiego pochodzenia okaże przemiłym i bardzo pomocnym towarzyszem podróżny.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Agnieszka Szulim dołączyła do obsady. Kogo zagra?

Po awaryjnym lądowaniu na lotnisku w Radomiu, Adam zaproponuje Monice wspólną podróż taksówką do Warszawy.

W drodze Monika i Adam odbiorą telefon od prezesa TV (Jacek Braciak). Żadne z nich nie będzie jednak wiedziało, że rozmawia z tą samą osobą. Prawdę poznają dopiero w Warszawie, gdy okaże się, że będą razem pracować dla jednego szefa!

Jeszcze tego samego dnia Monika odwiedzi Marcina, który powie jej, że jest w niej zakochany. Jednocześnie przeprosi za to, że nie pojawił się na lotnisku i nie poleciał z nią na Islandię. Wyjaśni, że musiał zostać z chorą Kingą. W 1 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" żona Marcina zapowie Monice, że nie zrezygnuje z niego bez walki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 2 sezonu serialu "Druga szansa" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: