SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. ZWIASTUN. Czy Monika i Marcin polecą razem na Islandię?

Druga szansa 2 sezon. ZWIASTUN. Czy Monika i Marcin polecą razem na Islandię?

27.07.2016, godz. 14:30
Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVN/X-NEWS

Zwiastun 2 sezonu serialu "Druga szansa" nie wyjaśnia widzom największej tajemnicy ostatniej sceny finałowego odcinka pierwszej serii - czy Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) i Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) wyjadą razem na Islandię! Do czekającej na lotnisku Moniki podchodzi jakiś mężczyzna, ale nie wiadomo czy to Marcin czy może jej były narzeczony Jakub Zeit (Rafał Królikowski). Pierwsza zapowiedź "Drugiej szansy" 2 pozostawia więc fanów serialu w niepewności.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN


"Druga szansa" 2 sezon w TVN już od września 2016, a im bliżej premiery nowych odcinków, tym bardziej twórcy serialu budują napięcie wokół dalszych losach bohaterów. Zwiastun 2 serii "Drugiej szansy" przypomina widzom wydarzenia z ostatniej sceny 13 odcinka pierwszego sezonu i pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Sara ma syna i naprawdę nazywa się Krysia

W finale "Drugiej szansy" Monika zostawiła dla Marcina bilety na samolot do Islandii i zaproponowała ukochanemu, by razem wyjechali. Niestety ich plany pokrzyżowała Kinga (Tamara Arciuch), która zjawiła się w mieszkaniu tuż przed jego wyjściem na lotnisku i wyznała mężowi, że cierpi na raka. Tymczasem Monika czekając na lotnisku na Marcina spostrzegła nadchodzącego mężczyznę. Niestety ujęcie kamery jest tak zmontowany, że nie wiadomo czy to właśnie Marcin.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Podstęp Kingi. Żona Marcina zmusi go do wyjazdu do USA?

Pierwsza wersja scenariusza ostatniego odcinka "Drugiej szansy" zakładała, że Marcin zadzwoni do Moniki, przeprosi ją i powie, że nie może wyjechać, bo musi zostać z Kingą. Monika w tym momencie miała zdać sobie sprawę, że nie odzyska Marcina, który nigdy nie rozwiedzie się dla niej z chorą żoną.

Ponieważ jednak te sceny nie znalazły się w zakończeniu pierwszego sezonu, to niewykluczone, że twórcy "Drugiej szansy" wykorzystają je w kolejnej serii. Pewne jest tylko to, że Monika i Marcin na pewno nie będą razem, bo Kinga zrobi wszystko, by odzyskać męża. Z kolei Borecka pozna nowego mężczyznę, producenta telewizyjnego Adama Swenssona (Bartłomiej Topa)

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 2 sezonu "Drugiej szansy" w TVN >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: