SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Wielki powrót Moniki Boreckiej

Druga szansa 2 sezon. Wielki powrót Moniki Boreckiej

09.07.2016, godz. 17:15
Druga szansa 2 sezon, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 sezon, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto:

To było pewne! Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) odzyska siłę i wróci do grona najbardziej cenionych graczy polskiego show-biznesu. W 2 sezonie "Drugiej szansy" Borecka zacznie ściśle współpracować z telewizją i zostanie współproducentką musicalu. Czy jej nowa produkcja okaże się hitem? Przekonamy się już we wrześniu w serialu "Druga Szansa"2.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

Do te pory Monika Borecka nie miała lekko. Agentka gwiazd posądzona o handel narkotykami musiała się gęsto tłumaczyć, a jej kariera legła w gruzach. Na szczęście wszystko udało się naprawić.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Jakub Zeit pokaże swoją mroczną stronę

W 2 sezonie "Drugiej szansy" Borecka udowodni wszystkim, że odbiła się od dna i zyskała nową siłę na prowadzenie interesów z największymi gwiazdami w Polsce.

- W pierwszych odcinkach nowego sezonu Borecka zostanie współproducentką musicalu, a co się z tym wiąże, znów będzie jedną z kluczowych postaci w show-biznesie - mówi Małgorzata Kożuchowska w rozmowie z magazynem "Kurier TV".

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska o nowym facecie Moniki. Adam pokona Marcina i Jakuba

To wielki powrót słynnej agentki, która w pierwszym sezonie "Drugiej szansy" padła ofiarą afery narkotykowej, w którą z resztą wplątała ją jej podopieczna Sara (Magdalena Boczarska). Na szczęście Monika znów wraca do gry. Będzie się działo!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WIDEO  z planu 2 sezonu "Drugiej szansy" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: