SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Tamara Arciuch zrezygnowała z roli. Kinga wyjedzie do USA

Druga szansa 2 sezon. Tamara Arciuch zrezygnowała z roli. Kinga wyjedzie do USA

22.09.2016, godz. 13:30
Druga szansa odc 6 Kinga Kryńska (Tamara Arciuch)
Druga szansa odc 6 Kinga Kryńska (Tamara Arciuch) foto: x-news

Tamara Arciuch jest w ciąży i już na przełomie listopada i grudnia będzie mamą! Wiąże się to z rezygancją z pracy w serialu "Druga szansa". Do końca października widzowie będą ją mogli oglądać w 2 sezonie "Drugiej szansy". Potem jednak grana przez nią bohaterka, Kinga Kryńska, zniknie z serialu. W 6 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" Kinga wyleci do USA, do Bostonu, w dodatku sama! Czy Tamara Arciuch jeszcze pojawi się w "Drugiej szansie"?

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 6 - poniedziałek, 10.10.2016, o godz. 21.30 w TVN

Tamara Arciuch dosyć długo maskowała swoją ciążę. To już trzecie dziecko aktorki, mimo to wygląda olśniewająco! Dopiero niedawno na balu TVN wybrała kreację podkreślającą jej brzuszek.

Na planie serialu "Druga szansa" szczególnie żywiołowo na wieść o ciązy aktorki zareagowała Małgorzata Kożuchowska, grająca główną rolę Moniki Boreckiej w "Drugiej szansie". Fakt, że Arciuch spodziewa się dziecka został entuazjastycznie przyjęty również przez resztę ekipy serialu.

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Śmierć Bronka. Załamany Marcin rzuci pracę chirurga

Ze względu na ciążę Arciuch scenarzyści "Drugiej szansy" zaplanowali wyjazd Kingi. W 6 odcinku drugiego sezonu "Drugiej szansy" Kryńska wyjedzie do Bostonu. Jednak nie z Marcinem (Bartłomiej Świderski), jak początkowo zakładano. Okaże się, że jej mąż wciąż kocha Monikę Borecką (Małgorzata Kożuchowska) i zrezygnuje z wyjazdu do USA. Pomimo tego Kinga opuści Polskę.

Mniej więcej w tym momencie fabuły "Drugiej szansy" Tamara Arciuch będzie już blisko porodu. Planowany termin porodu aktorki przypada na przełom listopada i grudnia. By zająć się nowonarodzonym maleństwem Arciuch musi odejść z pracy. Widzowie mogą być jednak spokojni. Tamara nie zamierza zrezygnować z kariery i planuje jak najszybciej powrócić do pracy po krótkim urlopie macierzyńskim.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Sara z zarzutami za podrzucenie Monice narkotyków

Już w styczniu 2017 wejdzie na plan filmowy. Prawdopodobnie Kinga pojawi się jeszcze w "Drugiej szansie", ale dopiero pod koniec sezonu. Ostatni raz aktorka pojawiła się na planie w połowie września. Teraz zaplanowała już odpoczynek. Czy Kinga wróci z USA? Jakie będą jej dalsze losy? Pozostaje nam poczekać i na bieżąco śledzić rozwój drugiego sezonu "Drugiej szansy".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: