SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Śmierć jednego z bohaterów. Kto i jak umrze w nowych odcinkach?

Druga szansa 2 sezon. Śmierć jednego z bohaterów. Kto i jak umrze w nowych odcinkach?

16.05.2016, godz. 22:31
Druga szansa odcinek 13, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Jakub Zeit (Rafał Królikowski)
Druga szansa odcinek 13, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Jakub Zeit (Rafał Królikowski) foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" 2 sezon od września 2016 w TVN! To już pewne, że widzowie zobaczą ciąg dalszy przygód agentki gwiazd Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) i innych bohaterów serialu. Nowe odcinki 2 sezonu "Drugiej szansy" będą kręcone latem, ale już teraz wiadomo co się wydarzy w kolejnej serii. Jak potoczą się dalej losy Moniki, jej ukochanego Marcina Kryńskiego (Bartłomiej Świderski). Dorota Kośmicka-Gacke, producentka i scenarzystka "Drugiej szansy" zdradza kulisy 2 sezonu.

"Druga szansa" ostatni odcinek 13 - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 21.30 w TVN

Ostatni odcinek "Drugiej szansy" to jeszcze nie koniec serialu! Widzowie zobaczą dalszy ciąg perypetii Moniki Boreckiej w nowych odcinkach 2 sezonu "Drugiej szansy" już po wakacjach. Latem ruszają zdjęcia do kolejnej serii, która także będzie liczyć 13 odcinków.

Patrz: Druga szansa. Kinga udaje chorobę, żeby odzyskać Marcina. Jak się skończy Druga szansa?

Co wydarzy się w 2 serii "Drugiej szansy"?

Dorota Kośmicka-Gacke, która jest producentką i scenarzystką serialu, w rozmowie z magazynem "Tele Tydzień" zdradziła kilka tajemnic nowych odcinków "Drugiej szansy".

- Mogę obiecać naszym fanom, że w drugiej serii nie spoczniemy na laurach i postaramy się zaskoczyć nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Pokażemy jeszcze bliżej naszych bohaterów, przedstawiamy ich rodziny, a także odsłonimy sekrety z przeszłości - powiedziała autorka sukcesu serialu z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej.

Przeczytaj: Druga szansa. Ostatni odcinek Drugiej szansy. Monika i Jakub znów razem?

Czy w 2 sezonie "Drugiej szansy" Monika i Marcin będą razem? Na to pytanie przez długi czas widzowie nie poznają odpowiedzi. Kinga bardzo się postara, by zniszczyć uczucie łączące jej męża i Borecką. W życiu Moniki pojawi się kolejny mężczyzna, który sprawi, że jej serce zabije mocniej, więc Marcin będzie miał rywala.

Agentka gwiazd zostanie producentką serialu z Igorem Szotem (Paweł Domagała) i Ksawerym Kryńskim (Maciej Musiałowski) w rolach głównych. W nowych odcinkach "Drugiej szansy" jesienią 2016 rozwinie się wątek Lidki (Maja Ostaszewska) i Grzegorza (Wojciech Mecwaldowski). Widzowie poznają też matkę Sary Daymer (Magdalena Boczarska) co pozwoli zrozumieć kaprysy gwiazdy.

Ale scenarzyści "Drugiej szansy" szykują też dramatyczne momenty. W 2 sezonie "Drugiej szansy" umrze jeden z bohaterów pierwszej serii. Kto? Tego Dorota Kośmicka-Gacke nie chciała ujawnić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: