SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Serial z Małgorzatą Kożuchowską stracił pół miliona widzów!

Druga szansa 2 sezon. Serial z Małgorzatą Kożuchowską stracił pół miliona widzów!

22.09.2016, godz. 08:12
Druga szansa 2 odc. 5. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 odc. 5. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" miała być hitem jesiennej ramówki TVN, a tymczasem po emisji zaledwie trzech odcinków okazuje się wielką klapą! Widzów nie przyciąga przed telewizory nawet Małgorzata Kożuchowska! Serial o perypetiach agentki gwiazd Moniki Boreckiej stracił ponad pół miliona widzów. Wyniki oglądalności 2 sezonu "Drugiej szansy" są znacznie gorsze niż pierwszej serii, która zadebiutowała na antenie TVN wiosną 2016 roku.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki w każdy poniedziałek, o godz. 21.30 w TVN

Aktorzy, producenci i pozostali członkowie ekipy "Drugiej szansy" mają powody do obaw! Nowy 2 sezon serialu, w którym główne role grają Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Świderski i Rafał Królikowski najwyraźniej nie spodobał się Polakom. Wystarczy spojrzeć na wyniki oglądalności trzech wyemitowanych w TVN odcinków.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Kinga nie odzyska Marcina. To Monika wygra walkę o Kryńskiego


Jak podaje portal wirtualnemedia.pl 2 serię „Drugiej szansy" ogląda średnio tylko 1,6 mln osób. Co oznacza, że produkcja straciła aż 640 tys. widzów. Wiosną tego roku pierwszym sezon serialu śledziło aż 2,2 mln osób. Tymczasem teraz w czasie emisji "Drugiej szansy" stacja TVN zajmuje dopiero trzecie miejsce pod względem oglądalności.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska załatwiła Małgorzacie Pieńkowskiej rolę matki Sary

Ale przyszłość "Drugiej szansy" nie jest zagrożona. Już teraz wiadomo, że powstanie trzeci sezon. Serial nie podzieli losu poprzednich nietrafionych produkcji TVN takich jak: "Aż po sufit" z Cezary Pazurą i Edytą Olszówską, "Mąż czy nie mąż" z Magdalenę Schejbal i Marcinem Perchuciem, "Nie rób scen" z Joanną Brodzik czy "Sama słodycz" z Piotrem Adamczykiem.

Oczywiście "Druga szansa" ma też sporą grupę fanów, ale większość widzów uważa, że 2 seria znacznie odstaje poziomem od poprzedniej i jest po prostu nudna. Produkcji nie ratuje nawet Małgorzata Kożuchowska. Mimo to producenci "Drugiej szansy" zapowiadają realizację kolejnej serii. Liczą na to, że wyniki oglądalności serialu z odcinka na odcinek będą rosnąć.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: