SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Seksowna Małgorzata Kożuchowska na planie serialu - ZDJĘCIA

Druga szansa 2 sezon. Seksowna Małgorzata Kożuchowska na planie serialu - ZDJĘCIA

30.07.2016, godz. 19:00
Małgorzata Kożuchowska na planie Drugiej szansy
Małgorzata Kożuchowska na planie "Drugiej szansy" foto: TVN/X-NEWS

Jak się kręci serial "Druga szansa"? Jak wyglądają pracę na planie 2 sezonu z drugiej strony kamery? Tylko na SuperSeriale.pl możecie zobaczyć wyjątkową galerię zdjęć zza kulis "Drugiej szansy", a nich seksowną Małgorzatę Kożuchowską, która jako agentka gwiazd i producentka w nowych odcinkach przekona się kolejny raz jak wiele ciemnych stron ma świat show-biznesu. Obok niej na planie nie brakuje Rafała Króliwskiego, Jacka Braciaka i Bartłomieja Topy, który dołączył do obsady "Drugiej szansy" jako nowy bohater.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

Nowy 2 sezon "Drugiej szansy" będzie przełomowy dla Moniki Boreckiej. Nie tylko dlatego, że w jej życiu pojawi się kolejny mężczyna, nowy prezes telewizji Adam Swensson (Bartłomiej Topa). Agentka gwiazd zdoła odzyskać swoją dawną pozycję, którą straciła kiedy została aresztowana i oskarżona o handel narkotykami.

Nadal będzie menedżerką aktora Igora Szota (Paweł Domagała) oraz początkujących muzyków - Ksawerego (Maciej Musiałowski) i Justyny (Magdalena Berus). Poza tym zostanie producentką nowego serialu, w którym główne role zagrają właśnie Igor i Ksawery.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Pieńkowska matką Sary - ZDJĘCIA

Monika kolejny raz pokaże, że nie łatwo ją złamać, że nigdy się nie poddaje. Będzie ostrym graczem w negocjacach z Adamem Swenssonem i prezesem telewizji (Jacek Braciak), z którym współpracowała w pierwszym sezonie "Drugiej szansy". Ale czekają ją też trudne momenty, decyzje, które wpłyną na jej przyszłość.

- Główna bohaterka "Drugiej szansy" będzie miała bardzo duży dylemat moralny i dużo do stracenia jeśli zaryzykuje. A czy zaryzkuje albo czy straci to zobaczymy. Będzie musiała powalczyć sama ze sobą - powiedziała scenarzystka "Drugiej szansy", Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Co wydarzy się w 2 sezonie "Drugiej szansy"? Wywiad z Dorotą Kośmicką-Gacke >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: