SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Sara ukrywa przed światem, że ma syna!

Druga szansa 2 sezon. Sara ukrywa przed światem, że ma syna!

21.08.2016, godz. 09:18
Druga szansa 2 sezon. Sara (Magdalena Boczarska), matka Sary (Małgorzata Pieńkowska), ojciec Sary (Igor Michalski)
Druga szansa 2 sezon. Sara (Magdalena Boczarska), matka Sary (Małgorzata Pieńkowska), ojciec Sary (Igor Michalski) foto: TVN/X-NEWS

Przeszłość Sary Daymer (Magdalena Boczarska) z serialu "Druga szansa" kryje jeszcze wiele tajemnic. Jednak w 2 sezonie "Drugiej szansy" widzowie dowiedzą się kim naprawdę jest Sara i jak zrobiła karierę w show-biznesie. Bo to, że potrafi po trupach dążyć do celu jest oczywiste. W 3 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" wyjdzie na jaw, że Sara ma 8-letniego syna, którego wychowują je rodzice (Małgorzata Pieńkowska i Igor Michalski).

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 3 - poniedziałek, 19.08.2016, o godz. 21.30 w TVN

Sara Daymer, która w pierwszym sezonie "Drugiej szansy" wrobiła Monikę Borecką (Małgorzata Kożuchowska) w narkortyki i uwiodła jej narzeczonego Jakuba Zeita (Rafał Królikowski), przekona się na własne skórze co znaczy znaleźć się na czarnej liście paparazzi.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Pieńkowska odchodzi z M jak miłość do serialu TVN?

W nowej 2 serii "Drugiej szansy" żądny sensacji fotoreporter Flesz (Artur Krajewski) publicznie zdemaskuje Sarę, to jeszcze szybko wytropi jej miejsce kryjówki, w którym upadła gwiazda będzie chciała schować się przed całym światem. Sara wyjdzie do swoich rodziców pod Warszawę, by tam przeczekać najgorsze. Nie będzie to jednak dobry pomysł, bo tym samym da mediom pretekst, żeby jeszcze dokładniej przyjrzały się jej przeszłości, a zwłaszcza rodzinie, która kryje mnóstwo tajemnic.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Podstęp Kingi. Żona Marcina zmusi go do wyjazdu do USA?

W 3 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" Flesz, podjudzony przez Jakuba Zeita (Rafał Królikowski), pojedzie za Sarą czując, że trafia mu się okazja zrobienia zdjęć, które wstrząsną show-biznesem i pozwolą mu sporo zarobić.

Nie pomyli się, bo odkryje, że Sara ma 8-letniego syna Dominika, którego wychowują jej rodzice. A żeby było jeszcze ciekawiej chłopiec myśli, że Sara jest jego starszą siostrą. Okaże się też, że Sara naprawdę ma na imię Krysia...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN 2 sezonu "Drugiej szansy" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: