SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Podstęp Kingi. Żona Marcina zmusi go do wyjazdu do USA?

Druga szansa 2 sezon. Podstęp Kingi. Żona Marcina zmusi go do wyjazdu do USA?

12.07.2016, godz. 18:30
Druga szansa 2 sezon. Kinga (Tamara Arciuch), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa 2 sezon. Kinga (Tamara Arciuch), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto: TVN/X-NEWS

Kinga (Tamara Arciuch) z serialu "Druga szansa" nie odpuści i nie pozwoli Marcinowi (Bartłomiej Świderski) odejść. W 2 sezonie "Drugiej szansy" żona Kryńskiego zrobi wszystko, żeby zatrzymać go przy sobie, a w walce o jego serce pomoże jej choroba. Nikczemny plan się powiedzie? W "Drugiej szansie" po wakacjach 2016 Kinga będzie chciała zmusić Marcina do wspólnego wyjazdu do USA, ale czy jej się uda? Lekarz szybko zorientuje się, że Kinga nie jest fair.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

Kinga odzyska męża i namówi go by spróbowali od początku? Marcin nie chciał mieć wiele wspólnego ze swoją byłą żoną, ale wszystko się zmieniło, gdy dowiedział się o jej chorobie.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Kinga wykorzysta chorobę, by odzyskać Marcina - WIDEO

Kobieta poinformowała Kryńskiego o swoich kłopotach ze zdrowiem w finale pierwszego sezonu "Drugiej szansy" i właśnie dlatego jego romans z Moniką (Małgorzata Kożuchowska) dobiegł końca, a ich zaplanowane wakacje nie doszły do skutku.

W 2 sezonie "Drugiej szansy" Kinga będzie ciągnęła to widowisko i będzie usiłowała namówić Marcina na wspólny wyjazd do USA, gdzie czeka ją leczenie. Kryński szybko się jednak zorientuje, że żona nie robi tego z miłości, a jedynie chce go odciągnąć na zawsze od Moniki, o której on najwyraźniej nie będzie mógł zapomnieć.

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska o nowym facecie Moniki. Adam pokona Marcina i Jakuba

-W życiu Moniki pojawia się nowa osoba, Marcin jak to Marcin znowu ma problem, jak z tego wybrnąć. Sprawy wymknęły się spod kontroli. Trzeba to będzie posklejać, trzeba będzie się zająć prostowaniem relacji z synem. Marcin będzie miał sporo na głowie w drugiej transzy - powiedział Bartłomiej Świderski za kulisami 2 serii "Drugiej szansy".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WIDEO  z planu 2 sezonu "Drugiej szansy" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: