SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon online odcinek 9 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 2 sezon online odcinek 9 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

31.10.2016, godz. 19:59
Druga szansa 2 odcinek 9, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 odcinek 9, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto:

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 9 w TVN w poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" 2 online odcinek 9 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 22 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 2 sezon odcinek 9 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 9 (odc. 22) - streszczenie, co się wydarzy?

Monika (Małgorzata Kożuchowska) swoim wystąpieniem naraża się na ostracyzm branży filmowej. Starczyńska (Katarzyna Herman) oskarża ją o zrujnowanie szans serialu na otrzymanie nagród. Ekipa oraz część aktorów odwraca się od producentki. Okazuje się, że po cichu wszyscy liczyli na statuetki i profity z tego tytułu.

Prawnicy telewizji chcą zwolnić Monikę, obawiając się pozwu od Heina. Załamaną kobietę pociesza Ola (Monika Mariotti). Starczyńska traci głowę dla Kamila (Mikołaj Roznerski). Kobieta stara się przekonać Justynę do wystąpienia podczas sesji w wulgarnej stylizacji.

Alina wraca do Polski po Brandona. Lidka (Maja Ostaszewska) żegna się z chłopcem, którego zdążyła pokochać. Tymczasem jej matka odkrywa prawdę o pochodzeniu dziecka. Marcin i Ksawery (Maciej Musiałowski) odwożą na lotnisko Kingę, która wyjeżdża do Bostonu. Marcin w obecności kamer przeprowadza przeszczep nerki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: