SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon online odcinek 8 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 2 sezon online odcinek 8 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

24.10.2016, godz. 19:59
Druga szansa odc 8 Anna (Katarzyna Herman) Kamil (Mikołaj Roznerski)
Druga szansa odc 8 Anna (Katarzyna Herman) Kamil (Mikołaj Roznerski) foto: x-news

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 8 w TVN w poniedziałek, 24.10.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" 2 online odcinek 8 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 21 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 2 sezon odcinek 8 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 8 (odc. 21) - streszczenie, co się wydarzy?

W świecie show-biznesu wybucha kolejny skandal. Prezes zostaje przyłapany ze swoją kochanką. Starczyńska (Katarzyna Herman) spędza noc z Kamilem (Mikołaj Roznerski), po czym ucieka z pokoju hotelowego, zostawiając kochankowi pieniądze. Marcin (Bartłomiej Świderski) prosi Artura, by wypytał Olę o wyprawę Moniki (Małgorzata Kożuchowska) nad morze. Kiedy Artur (Cezary Koziński) znajduje Olę (Monika Mariotti), spędza ona czas w towarzystwie Rafała (Rafał Królikowski).

Monika spotyka się z prezesem, który przekazuje jej informacje dotyczące wyników plebiscytu. Borecka jest oburzona faktem, że cały konkurs został ustawiony, i postanawia z tym walczyć. Mówi o tym Starczyńskiej, a ona od razu dzwoni do Heina. Mężczyzna zaczyna nękać Monikę. Zygmunt domyśla się, że Brandonek jest nieślubnym dzieckiem Grzegorza (Wojciech Mecwaldowski). Igor (Paweł Domagała) prosi Lidkę (Maja Ostaszewska), by przygotowała kolację dla niego i pewnego wyjątkowego gościa. W szpitalu rozpoczynają się zdjęcia do filmu o transplantacjach. Marcin odbywa z Kingą poważną rozmowę. Kobieta proponuje rozwód. Justyna wprowadza się do mieszkania, które wynajmuje od menadżera, Grzywacza.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: