SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon online odcinek 7 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 2 sezon online odcinek 7 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

17.10.2016, godz. 20:10
Druga szansa 2 odcinek 6, Marcin (Bartłomiej Świderski), Monika (Małogrzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 odcinek 6, Marcin (Bartłomiej Świderski), Monika (Małogrzata Kożuchowska) foto:

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 7 w TVN w poniedziałek, 17.10.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" 2 online odcinek 7 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 20 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 2 sezon odcinek 7 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 7 (odc. 20) - streszczenie, co się wydarzy?

Justyna (Magdalena Berus) i Ksawery (Maciej Musiałowski) rozstają się. Fundacja, która propaguje przeszczepy, chce nakręcić w szpitalu cykl dokumentalny, poświęcony transplantacji. Monika (Małgorzata Kożuchowska) nie wie jeszcze, że Marcin (Bartłomiej Świderski) nie wyjechał do Bostonu z jej powodu. Prezes prosi ją, by poszła na spotkanie w sprawie nagród telewizyjnych. Na miejscu okazuje się, że wyniki głosowania są sfałszowane. Następnego dnia prezes chwali się trzema nominacjami dla serialu "Szansa", w tym jedną dla producentki.

Sara (Magdalena Boczarska) idzie na spotkanie z producentem filmowym. Inny kandydat do roli, przystojny i zdolny Kamil, zaczyna ją uwodzić. Lidce (Maja Ostaszewska) i Grzegorzowi (Wojciech Mecwaldowski) grozi eksmisja. Muszą zamieszkać u rodziców, co rodzi kolejne problemy. Hrabina zgadza się, by Zeit (Rafał Królikowski) produkował demaskatorski program o celebrytach. Kobieta chce uczynić Borecką bohaterką pierwszego odcinka. Jakub wybiera jednak prezesa. Tymczasem Adam (Bartłomiej Topa) i Monika jadą na festiwal filmowy, gdzie kobieta ma być prelegentką. Kiedy zostają sami, dzwoni do niej Ola, która mówi przyjaciółce o decyzji Marcina.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: