SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon online odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 2 sezon online odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

03.10.2016, godz. 20:10
Druga szansa 2 odcinek 5, Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa 2 odcinek 5, Marcin (Bartłomiej Świderski) foto:

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 5 w TVN w poniedziałek, 3.10.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" 2 online odcinek 5 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 18 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 2 sezon odcinek 5 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 5 (odc. 18) - streszczenie, co się wydarzy?

Marcin (Bartłomiej Świderski) kradnie płytę z nagraniem operacji Bronka (Henryk Gołębiewski). Kinga (Tamara Arciuch) proponuje mu wyjazd do Bostonu i zatrudnienie się w klinice. Przed podjęciem ostatecznej decyzji lekarz chce spędzić trochę czasu w domku w lesie. Kiedy Kinga i Ksawery (Maciej Musiałowski) jadą go odwiedzić, okazuje się, że Marcina tam nie ma.

Tymczasem Justyna (Magdalena Berus) namawia Ksawerego do nagrania płyty. Chłopak woli jednak poczekać na przerwę w zdjęciach. Młoda artystka otrzymuje od Anny Starczyńskiej (Katarzyna Herman) szansę zrobienia kariery. Rafał, który występuje w Bandzie jako stand-uper, prosi Monikę (Małgorzata Kożuchowska), by została jego agentką. Losy serialu "Szansa" wciąż pozostają niepewne. Prezes telewizji zatrudnił do jednej z ról swoją kochankę. Borecka sprzeciwia mu się i próbuje odsunąć dziewczynę. Produkcję wspiera Adam (Bartłomiej Topa). Ksawery nie przychodzi na nagranie z powodów rodzinnych. Monika dowiaduje się od Justyny, że chłopak wyjechał do Jedlicz. Kobieta postanawia tam pojechać. Na miejscu odkrywa tajemnicę Marcina dotyczącą jego brata, Pawła, który zginął tragicznie przed laty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: