SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon online odcinek 4 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 2 sezon online odcinek 4 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

26.09.2016, godz. 20:10
Druga szansa 2 sezon odc 4 Jakub Zeit (Rafał Królikowski)
Druga szansa 2 sezon odc 4 Jakub Zeit (Rafał Królikowski) foto: x-news

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 4 w TVN w poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" 2 online odcinek 4 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 17 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 2 sezon odcinek 4 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 4 (odc. 17) - streszczenie, co się wydarzy?

Bronek (Henryk Gołębiewski) umiera podczas transplantacji nerki. Marcin (Bartłomiej Świderski) nie może pogodzić się z tym, że nie uratował pacjenta. Postanawia zrezygnować z pracy w szpitalu. Na planie serialu "Szansa" pojawia się nowy prezes zarządu stacji, Adam (Martłomiej Topa). Ma wiele uwag.

Monika (Małgorzata Kożuchowska) robi wszystko, by odwieść go od decyzji o zawieszeniu produkcji. Wkrótce dyrektor telewizji zaprasza ją i Swenssona na pojednawczą kolację. Podczas niej Adam zauważa, że cierpiąca po śmierci Bronka Borecka jest myślami daleko stąd i szybko kończy spotkanie.

Sara (Magdalena Boczarska) chce zabrać Dominika do Warszawy i spróbować być dla niego dobrą matką. Podczas podróży dowiaduje się, że jest wzywana do prokuratury. Zarzuty dla niej oznaczają uniewinnienie Moniki.

Justyna (Magdalena Berus) wprowadza się do Ksawerego (Maciej Musiałowski), choć nie jest pewna, czy dobrze robi. Laura staje się powodem nieporozumień w ich związku.

Komornik blokuje Zeitowi (Rafał Królikowski) dostęp do kont bankowych i zajmuje mienie. Co więcej, Starczyńska (Katarzyna Herman) przejmuje jego firmę. Kinga (Tamara Arciuch) organizuje wyjazd do USA na kolejne stypendium.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: