SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon online odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 2 sezon online odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

19.09.2016, godz. 20:10
Druga szansa 2 odcinek 4, Sara (Magdalena Boczarska)
Druga szansa 2 odcinek 4, Sara (Magdalena Boczarska) foto:

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 3 w TVN w poniedziałek, 19.09.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" 2 online odcinek 3 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 16 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 2 sezon odcinek 3 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" odcinek 16 - streszczenie, co się wydarzy?

Monika (Małgorzata Kożuchowska) i szefowie stacji z niecierpliwością czekają na pierwsze wyniki oglądalności serialu "Szansa". Problemy związane z jego realizacją sprawiają, że pojawia się realna groźba zawieszenia projektu. Starczyńska (Katarzyna Herman) proponuje Zeitowi (Rafał Królikowski) spłatę jego długów w zamian za przejęcie udziałów w firmie. Sara (Magdalena Boczarska) przeprowadza poważną rozmowę z matką. Dochodzi do wniosku, że aby zacząć nowy etap w swoim życiu, musi uporządkować pewne sprawy i przestać kłamać.

Do Bronka (Henryk Gołębiewski) docierają dobre wieści w sprawie przeszczepu nerki. Pojawia się dawca. Problem w tym, że w szpitalu, gdzie on przebywa, nie ma lekarza, który byłby w stanie pobrać organ. Marcin (Bartłomiej Świderski) postanawia sam to zrobić i rusza w szaleńczą podróż karetką. W drodze samochód ulega awarii. Wówczas z pomocą przychodzą lekarzowi... Monika i Adam (Bartłomiej Topa). W końcu dochodzi do przeszczepu nerki. Operację przeprowadzają Marcin i Kinga (Tamara Ariuch). Początkowo wszystko przebiega zgodnie z planem. Pod koniec zabiegu stan mężczyzny gwałtownie się jednak pogarsza.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: