SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon online odcinek 2 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 2 sezon online odcinek 2 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

12.09.2016, godz. 20:10
Druga szansa 2 odc. 2, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Jakub Zeit (Rafał Królikowski)
Druga szansa 2 odc. 2, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Jakub Zeit (Rafał Królikowski) foto:

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 2 w TVN w poniedziałek, 12.09.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" 2 online odcinek 2 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 15 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 2 sezon odcinek 2 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" odcinek 15 - streszczenie, co się wydarzy?

Stacja telewizyjna, dla której pracuje Monika (Małgorzata Kożuchowska), podczas konferencji prezentuje nowy serial pt. "Szansa". Imprezę uświetnia występ Justyny (Magdalena BErus). Niestety, gala kończy się skandalem. Okazuje się, że Jakub (Rafał Królikowski) ujawnił w mediach dowód wskazujący Sarę (Magdalena Boczarska) jako winną wrobienia Boreckiej w sprawę z narkotykami. Upokorzona Daymer ucieka z Warszawy.

Zeit prosi Monikę o rękę, ale ta odrzuca oświadczyny. Borecką jest zainteresowany też nowy prezes stacji, Adam Svensson (Barłomiej Topa), którego kobieta poznała w samolocie, wracając z Islandii.Plotkarskie media od razu wyczuwają szansę na romans. Jakub musi szybko spłacić dług. W tym celu... zawłaszcza pieniądze z budżetu produkcyjnego serialu. Jego dziwne zachowanie wzbudza podejrzenia Starczyńskiej. Lidka (Maja Ostaszewska) i Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski) zapisują się na terapię małżeńską. Muszą też radzić sobie z problemami finansowymi. Kobieta zgadza się więc przygotować catering dla popularnego aktora, Igora Szota (Paweł Domagała).

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: