SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon online odcinek 13 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 2 sezon online odcinek 13 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

28.11.2016, godz. 19:59
Druga szansa 2 sezon odcinek 12 Monika (Małgorzata Kożuchowska) Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa 2 sezon odcinek 12 Monika (Małgorzata Kożuchowska) Marcin (Bartłomiej Świderski) foto:

"Druga szansa" 2 sezon ostatni odcinek 13 w TVN w poniedziałek, 28.11.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" 2 online odcinek 13 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 26 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 2 sezon OSTATNI odcinek 13 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 13 (odc. 26) - streszczenie, co się wydarzy?

Marcin (Bartłomiej Świderski) chce od razu zabrać Monikę (Małgorzata Kożuchowska) do szpitala. Tymczasem Adam (Bartłomiej Topa) domaga się zwrotu wszystkich materiałów dotyczących projektu związanego z transplantologią. Borecka składa wypowiedzenie, ale prosi jeszcze Swenssona, by wyemitował dokument.

Lidka (Maja Ostaszewska) i Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski) odbywają mediacje przed pierwszą rozprawą. Kiedy mężczyzna dowiaduje się, że Lidka chce rozwodu z orzeczeniem o jego winie, porywa dzieci. Zeit (Rafał Królikowski) wchodzi w posiadanie zdjęcia, na którym paparazzi uwiecznił, jak Adam szarpie Monikę. Zgłasza się do niego Starczyńska (Katarzyna Herman), by wykupić swoją sekstaśmę. Oferuje mu sto tysięcy złotych. Monika i Marcin zbliżają się do siebie.

Ksawery (Maciej Musiałowski) szuka Justyny (Magdalena Berus), która zniknęła po występie w telewizji. Namawia dziewczynę do nagrania wspólnej piosenki. Uczucie rodzi się również między Michałem, a panią Jadzią (Krystyna Tkacz). Zeit daje Boreckiej kompromitujące Adama zdjęcie, a ona postanawia go zaszantażować. Nadchodzi dzień ślubu Oli (Monika Mariotti) i Artura (Cezary Kosiński). Niespodziewanie Monika otrzymuje wiadomość, która zmienia jej życie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: