SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon online odcinek 12 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 2 sezon online odcinek 12 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

21.11.2016, godz. 19:59
Druga szansa 2 sezon odcinek 12 Monika (Małgorzata Kożuchowska) Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa 2 sezon odcinek 12 Monika (Małgorzata Kożuchowska) Marcin (Bartłomiej Świderski) foto:

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 12 w TVN w poniedziałek, 21.11.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" 2 online odcinek 12 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 25 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 2 sezon odcinek 12 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 12 (odc. 25) - streszczenie, co się wydarzy?

Monika (Małgorzata Kożuchowska) popadła w ostry zawodowy konflikt z Adamem (Bartłomiej Topa). Mężczyzna wciąż jest jej przełożonym i korzysta ze swojej pozycji, by rozgrywać prywatne spory. Przyspiesza emisję dokumentu o transplantacjach, co rodzi nowe problemy. Borecka spotyka w szpitalu Marcina (Bartłomiej Świderski). Pani Jadzia ostrzega ją przed zaborczymi i zazdrosnymi mężczyznami, którzy zbyt łatwo tracą nad sobą panowanie. Kryński zapisuje ojca na badania. Mężczyzny pilnuje pani Jadzia.

Kalinka ma do matki pretensję o to, że nie chce ona zamieszkać z Grzegorzem (Wojciech Mecwaldowski). Modest podrywa Justynę. Monika i Adam idą na pokaz mody, na którym wystąpi Ksawery. Dziennikarze sądzą, że wciąż są parą. Na imprezę przychodzi też Justyna (magdalena Berus). Laura próbuje ją skompromitować, przez co wywołuje kłótnię z Ksawerym (Maciej Musiałowski). Starczyńska (Katarzyna Herman) zleciła detektywowi odnalezienie Kamila (Mikołaj Roznerski). Liczy na wyjaśnienie sytuacji. Igor (Paweł Domagała) proponuje Lidce (Maja Ostaszewska) wspólne prowadzenie restauracji, a ona zgadza się. Marcin zaprasza Monikę na kolację. Kobieta nie dociera do restauracji, ponieważ mdleje w mieszkaniu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: