SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon online odcinek 11 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 2 sezon online odcinek 11 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

14.11.2016, godz. 19:59
Druga szansa 2 sezon odcinek 11 Monika (Małgorzata Kożuchowska) Adam (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 2 sezon odcinek 11 Monika (Małgorzata Kożuchowska) Adam (Bartłomiej Topa) foto: x-news

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 11 w TVN w poniedziałek, 14.11.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" 2 online odcinek 11 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 24 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 2 sezon odcinek 11 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 11 (odc. 24) - streszczenie, co się wydarzy?

Adam (Bartłomiej Topa) próbuje przeprosić Monikę (Małgorzata Kożuchowska). Następnego dnia Borecka jedzie do szpitala, gdzie wciąż kręcony jest dokument o transplantologii. Kiedy jednak Marcin (Bartłomiej Świderski) zaczyna żartować na temat jej kolacji ze Swenssonem, ucieka. Później lekarz odkrywa, że jego ojciec wypisał się ze szpitala i ukrył u Ksawerego (Maciej Musiałowski). Grzegorz (Wojciech Mecwaldowski) po raz kolejny łamie obietnicę, którą dał Lidce (Maja Ostaszewska). Wieczorem do kobiety dzwoni Igor (Paweł Domagała). Proponuje, żeby przejęła po jego znajomym włoską knajpkę.

Okazuje się, że ojciec Kamila (Mikołaj Roznerski) ma problemy finansowe. Starczyńska (Katarzyna Herman) oferuje kochankowi pożyczkę. Wkrótce kobieta otrzymuje filmik, na którym widać ją i chłopaka w niedwuznacznej sytuacji. Na domiar złego Starczyńska zostaje okradziona, a Kamil znika bez śladu. Moniki wyjeżdża do rodzinnego Otwocka. Justyna (Magdalena Berus) prosi Ksawerego, by zrezygnował z praw do ich wspólnej piosenki. Ola (Monika Mariotti) opuszcza mieszkanie Artura (Cezary Kosiński). Mężczyzna odnajduje ukochaną i oświadcza się jej. Ojciec Marcina wraca do szpitala. Kryński dostrzega siniaka Moniki. Jedzie do Adama.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: