SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon online odcinek 10 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 2 sezon online odcinek 10 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

07.11.2016, godz. 19:59
Druga szansa 2 sezon odcinek 10 Monika (Małgorzata Kożuchowska) Adam (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 2 sezon odcinek 10 Monika (Małgorzata Kożuchowska) Adam (Bartłomiej Topa) foto: x-news

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 10 w TVN w poniedziałek, 7.11.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" 2 online odcinek 10 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 23 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 2 sezon odcinek 10 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 10 (odc. 23) - streszczenie, co się wydarzy?

Monika (Małogrzata Kożuchowska) przedstawia Adama (Bartłomiej Topa) rodzicom. Kobieta cały czas pracuje przy dokumentem, który ma promować transplantologię. Często spotyka Marcina (Bartłomiej Świderski), który nie pogodził się z ich rozstaniem. To z kolei nie podoba się Swenssonowi. Tymczasem zazdrosny Grzegorz coraz częściej urządza żonie awantury. Ostatecznie małżeństwo decyduje się na rozwód.

Kryński przywozi swojego ojca na badania do swojego szpitala. Mężczyzna ucieka z placówki i ukrywa się u Ksawerego (Maciej Musiałowski). Justyna (Magdalena Berus) otrzymuje pojedyncze zlecenie - śpiewa chórki u artysty hip-hopowego. Muzyk, zachwycony jej występem, zaprasza dziewczynę i jej menadżera na imprezę. Tam Justyna widzi Ksawerego z Laurą.

Artur (Cezary Kosiński) chce oświadczyć się Oli (Monika Mariotti) podczas uroczystej kolacji, na którą zaprosił też swoich rodziców oraz mamę partnerki. Kobieta wywołuje sprzeczki ze wszystkimi gośćmi. Marcin przeprowadza z Moniką poważną rozmowę. Mówi jej, dlaczego nie wyjechał z Kingą (Tamara Arciuch). Adam zaprasza Borecką na kolację. Pod wpływem alkoholu zaczyna jednak być agresywny.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: