SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon online odcinek 1 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

Druga szansa 2 sezon online odcinek 1 na player.pl w internecie za darmo po premierze w TVN

05.09.2016, godz. 20:10
Druga szansa 2 sezon odc.1. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Adam Swensson (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 2 sezon odc.1. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Adam Swensson (Bartłomiej Topa) foto: TVN/X-NEWS

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 1 w TVN w poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 21.30. "Druga szansa" 2 online odcinek 1 na player.pl w internecie za darmo nie jest dostępny przed premierą w telewizji. "Druga szansa" online odcinek 14 za darmo na player.pl po emisji w TVN - oto link:

Zobacz: "Druga szansa" 2 sezon odcinek 1 online za darmo na player.pl >>>

"Druga szansa" odcinek 14 - streszczenie, co się wydarzy?

Jakub (Rafał Królikowski) i Marcin (Bartłomiej Świderski) czekają na Monikę (Małgorzata Kożuchowska), która wraca z Islandii. Jej samolot ma poważną awarię. Borecką pociesza spokój współpasażera, Adama Swenssona (Bartłomiej Topa). Tymczasem Marcin musi jechać do domu. Okazuje się bowiem, że Ksawery (Maciej Musiałowski) znalazł testament matki. W szpitalu Artur (Cezary Kosiński) operuje pana Bronka. Na wynik zabiegu czeka pani Jadzia (Krystyna Tkacz), dla której mężczyzna przestał być obojętny.

Samolot ląduje bezpiecznie w Radomiu. Adam proponuje Monice, że zawiezie ją do Warszawy. Podczas podróży Borecka dowiaduje się o operacji pana Bronka. Sądzi, że pacjent otrzymał nową nerkę. Idzie do szpitala, gdzie spotyka Marcina. Nie chce słuchać jego tłumaczenia. Niedługo później Monika odkrywa, że kiedy była za granicą, właściciel mieszkania wypowiedział umowę najmu jej i Oli (Monika Mariotti). Zeit zostaje pobity. Musi w ciągu tygodnia zwrócić pieniądze niejakiemu Heinowi. Borecka przejmuje kontrolę nad produkcją serialu. Rozpoczyna od cateringu. O dostarczenie dań prosi Lidkę (Maja Ostaszewska). W ten sposób jej siostra poznaje Igora.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: