SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska zwolniona z telewizji

Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska zwolniona z telewizji

24.10.2016, godz. 22:17
Druga szansa 2 odcinek 9, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 odcinek 9, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto:

Małgorzata Kożuchowska zwolniona z telewizji!? Aktorce to nie grozi, ale jej bohaterka z "Drugiej szansy" nie będzie miała tyle szczęścia. W 9 odcinku "Drugiej szansy"2 Monika Borecka podpadnie szefom stacji, w której pracuje. Wszystko przez sfałszowane wyniki plebiscytu, o których producentka powie na wizji upokarzając zarząd firmy! Co wydarzy się w "Drugiej szansie"2 i czy Monika straci pracę? Adam Swensson (Bartłomiej Topa) stanie w obronie kochanki.

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 9 - poniedziałek, 31.10.2016, o godz. 21.30 w TVN

W "Drugiej szansie" Monika nie chciała brać udziału w fałszowaniu wyników głosowania, a teraz podpadnie przełożonym! Producentka na wizji opowie o przektętach w stacji i prawdopodobnie przekreśli swoją karierę...

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Zapadła decyzja o kolejnej serii przygód Moniki Boreckiej

W 9 odcinku "Drugiej szansy" Monika swoim wystąpieniem naraża się na ostracyzm branży filmowej. Starczyńska oskarża ją o zrujnowanie szans serialu na otrzymanie nagród. Ekipa oraz część aktorów odwraca się od producentki. Okazuje się, że po cichu wszyscy liczyli na statuetki i profity z tego tytułu. Prawnicy telewizji chcą zwolnić Monikę, obawiając się pozwu od Heina. Załamaną kobietę pociesza Ola (Monika Mariotti).

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Agnieszka Jastrzębska w serialu Druga szansa - ZDJĘCIA

Po stronie załamanej Moniki staje także Adam. Mężczyzna jako jedyny z zarządu stanie w obonie przyjaciółki i właśnie tym zasłuży sobie na wspólną noc! Dyrektor Swensson prześle Boreckiej w prezencie sukienkę koktajlową. Monika wskoczy w uroczą kieckę i zjawi się u Adama. Wspólny wieczór zakończy się nocą pełną namiętności i śniadaniem podanym do łóżka!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: