SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Gorąca noc Moniki i Marcina. Czy kochankowie wrócą do siebie?

Druga szansa 2 sezon. Gorąca noc Moniki i Marcina. Czy kochankowie wrócą do siebie?

10.10.2016, godz. 20:19
Druga szansa 2 odcinek 6, Marcin (Bartłomiej Świderski), Monika (Małogrzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 odcinek 6, Marcin (Bartłomiej Świderski), Monika (Małogrzata Kożuchowska) foto:

Wspólna noc Moniki (Małgorzata Kożuchowska) i Marcin (Bartłomiej Świderski) z serialu "Druga szansa" to znak, że znów będą razem? W 6 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" dawni kochankowie spędzą razem namiętne chwile. Wszystko dlatego, że Kryński rozważa wyjazd do Bostonu, by zacząć nowe życie. Borecka da się porwać chwili, ale nad ranem bez słowa wymknie się do pracy. Po wszystkim Marcin postanowi zostać w Polsce, żeby walczyć o serce Moniki.

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 6 - poniedziałek, 10.10.2016, o godz. 21.30 w TVN

Monika i Marcin znów będą razem? Borecka odnajdzie kochanka w domku z dala od Warszawy i spędzi z nim noc. Czy to znaczy, że ich związek dostanie drugą szansę?

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Marcin wyjedzie z Kingą do Bostonu?

W 5 odcinku "Drugiej szansy" Monika dowiaduje się, gdzie przebywa Kryński i postanawia tam pojechać. Na miejscu odkrywa tajemnicę Marcina dotyczącą jego brata, Pawła, który zginął tragicznie przed laty. Wzruszająca rozmowa będzie miała nieoczekiwany finał.

Kryński poinformuje Monikę o swoich planach i o tym, że prawdopodobnie wyjedzie za granicę, by tam zacząć nowe życie - prywatne i zawodowe. Ostatecznie w 6 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" dawni kochankowie lądują razem w łóżku. Rano Monika wymyka się bez słowa, a Marcin nieoczekiwanie zmienia swoje plany dotyczące wyjazdu.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski będzie miał romans z Anną Starczyńską

Chirurg postanowi zostać w Polsce ze względu na Monikę. Kingę za to będzie namawiać, by pojechała za granicę spełniać swoje marzenia. Jeśli wszystko pójdzie po jego myśli, była żona nie będzie mu już przeszkadzać. Teraz jednak mogą pojawić się inne przeszkody. Mowa o Adamie (Bartłomiej Topa), który będzie zabiegać o serce sławnej producentki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: