SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Marcin wyjedzie z Kingą do Bostonu?

Druga szansa 2 sezon. Marcin wyjedzie z Kingą do Bostonu?

26.09.2016, godz. 19:30
Druga szansa 2 odcinek 5, Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa 2 odcinek 5, Marcin (Bartłomiej Świderski) foto:

Marcin (Bartłomiej Świderski) z serialu "Druga szansa" zrezygnował z kariery chirurga, a teraz ucieknie z żoną za granicę? W 5 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" Kryński przeżywa kryzys zawodowy po śmierci Bronka (Henryk Gołębiewski). Kinga (Tamara Arciuch) proponuje więc, by wyjechali razem do Bostonu i zaczęli tam nowe życie. Czy lekarz zgodzi się i na dobre zniknie z życia Moniki (Małgorzata Kożuchowska)? W 5 odcinku "Drugiej szansy" 2 Marcin będzie musiał to poważnie przemyśleć.

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 5 - poniedziałek, 3.10.2016, o godz. 21.30 w TVN

W 5 odcinku "Drugiej szansy"2 Marcin przeżywa śmierć pacjenta i kradnie ze szpitala płytę z nagraniem operacji Bronka. Kinga widząc w jakim stanie jest jej były mąż proponuje mu wyjazd do Bostonu i zatrudnienie się w klinice.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Śmierć Bronka. Załamany Marcin rzuci pracę chirurga

Przed podjęciem ostatecznej decyzji lekarz chce spędzić trochę czasu w domku w lesie. Kiedy Kinga i Ksawery jadą go odwiedzić, okazuje się, że Marcina tam nie ma. Tymczasem Monika dowiaduje się, gdzie przebywa Kryński i postanawia tam pojechać. Na miejscu odkrywa tajemnicę Marcina dotyczącą jego brata, Pawła, który zginął tragicznie przed laty.

Kryński informuje Monikę o swoich planach i o tym, że prawdopodobnie wyjedzie za granicę, by tam zacząć nowe życie - prywatne i zawodowe. Ostatecznie w 6 odcinku "Drugiej szansy"2 dawni kochankowie lądują razem w łóżku. Rano Monika wymyka się bez słowa, a Marcin nieoczekiwanie zmienia swoje plany dotyczące wyjazdu.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski będzie miał romans z Anną Starczyńską

Chirurg zrezygnuje z planów wyjazdu do Bostonu, ale będzie nalegał, by Kinga spełniała swoje marzenia. Czy lekarka wyjedzie z Polski i na zawsze odpuści sobie walkę o serce byłego męża?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: