SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Śmierć Bronka. Marcin rzuca pracę chirurga

Druga szansa 2 sezon. Śmierć Bronka. Marcin rzuca pracę chirurga

26.09.2016, godz. 21:20
Druga szansa 2 odcinek 4. Bronek (Henryk Gołębiewski)
Druga szansa 2 odcinek 4. Bronek (Henryk Gołębiewski) foto: TVN/X-NEWS

Marcin (Bartłomiej Świderski) z serialu "Druga szansa" zakończy karierę po śmierci Bronka (Henryk Gołębiewski). Lekarz, który będzie przeprowadzać operację przeszczepu nerki nie pogodzi się ze śmiercią pacjenta. W 4 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" doktor Kryński odejdzie z pracy i rzuci pracę chirurga. Obrót wydarzeń wstrząśnie lekarzem i przyjaciółmi Bronka, którzy liczyli na to, że starszy pan dostanie nowe życie.

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 4 - poniedziałek, 26.09.2016, o godz. 21.30 w TVN

Personel szpitala dzielnie walczył o życie Bronka, ale operacja nie skończy się pomyślnie. Pacjent umrze na stole operacyjnym w czasie przeszczepu nerki, która miała go uratować...

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska załatwiła Małgorzacie Pieńkowskiej rolę matki Sary

Za skalpel chwyci chirurg Kryński i jego była żona Kinga (Tamara Arciuch). Duet - choć będzie zgrany - nie zdoła uratować pana Bronka. W 4 odcinku "Drugiej szansy"2 w szpitalu rozegra się dramat, gdy lubiany przez wszystkich pacjent pożegna się z życiem.

Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) będzie się o wszystko obwiniać. W końcu to ona namawiała pacjenta, by zgodził się na zabieg. Jednak największy ciężar spocznie na barkach Marcina...

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski będzie miał romans z Anną Starczyńską

W 4 odcinku "Drugiej szansy"2 Kryński nie będzie mógł pogodzić się z porażką. Śmierć Bronka będzie początkiem końca jego kariery. Roztrzęsiony lekarz zrezygnuje z pracy i odejdzie ze szpitala. To koniec jego chirurgicznej kariery?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: