SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Sara ujawni, że ma syna?

Druga szansa 2 sezon. Sara ujawni, że ma syna?

12.09.2016, godz. 20:45
Druga szansa 2 sezon. Sara (Magdalena Boczarska), matka Sary (Małgorzata Pieńkowska), ojciec Sary (Igor Michalski)
Druga szansa 2 sezon. Sara (Magdalena Boczarska), matka Sary (Małgorzata Pieńkowska), ojciec Sary (Igor Michalski) foto: TVN/X-NEWS

Sara Daymer (Magdalena Boczarska) z serialu "Druga szansa" nie jest tym, za kogo się podaje. Słynna aktorka ucieknie w popłochu do rodzinnego domu tuż po tym jak wyszło na jaw, że wrobiła Monikę Borecką (Małgorzata Kożuchowska) w narkotyki. W 3 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" w ślad za nią podąży pewien fotoreporter i to on ujawni prawdę o Sarze, jej rodzicach (Małgorzata Pieńkowska i Igor Michalski) i 8-letnim Dominiku, który nie jest jej bratem... lecz synem.

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 3 - poniedziałek, 19.09.2016, o godz. 21.30 w TVN

Gdy za sprawą Jakuba Zeita (Rafał Królikowski) do mediów dotarło, że to popularna celebrytka i aktorka filmowa Sara Daymer wrobiła Monikę Borecką (Małgorzata Kożuchowska) w handel narkotykami, rozpęta się istna burza medialna.

W życiu gwiazdy już nic nie będzie takie samo, jak przedtem. Jej priorytet życiowy- kariera - legnie w gruzach. Sara na własnej skórze doświadczy tego, co kilka miesięcy wcześniej zgotowała Monice. Zresztą dojdzie do konfrontacji między dwiema kobietami - czy aktorka będzie w stanie spojrzeć w oczy menadżerce?

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Sara bohaterką skandalu! Jakub pogrąża Sarę w mediach

Po wybuchu całej afery Sara ucieknie na prowincję pod Warszawą do swoich rodziców (Małgorzata Pieńkowska i Igor Michalski). Będzie chciała się ukryć, ale jej plany pokrzyżuje pewien fotoreporter, który wyśledzi cel podróży gwiazdy i później ujawni jej największe tajemnice.

Jednak zanim życie Sary zupełnie runie w gruzach, spędzi trochę czasu z rodziną i odbędzie poważną rozmowę ze swoją matką na temat zmian. Będzie chciała dorosnąć i wreszcie móc żyć bez kłamstw, co bezpośrednio związane jest z odkryciem jej tajemniczej przeszłości i prawdziwym imieniem. Sara nie zawsze była Sarą. Kiedyś miała na imię Krystyna.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Pieńkowska matką Sary. Odejdzie z M jak miłość?

W 3 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" po przybyciu do rodziców wyjdzie na jaw szokująca prawda - 8-letni Dominik, nie jest tak naprawdę jej bratem, lecz synem. Przed laty Sara urodziła i oddała chłopca pod opiekę matce, która zresztą nie mogła jej wybaczyć porzucenia nieślubnego dziecka.

Kiedy dziewczyna poświęcała się karierze zawodowej, babcia Dominika wmawiała mu, że Sara jest jego siostrą. Chłopiec ucieszy się na widok kobiety, którą zresztą bardzo kocha. Aktorka będzie chciała wyznać synkowi prawdę, lecz matka jej na to nie pozwoli twierdząc, że nie pozwoli zniszczyć Dominikowi życia.

Co jeszcze ukrywa Sara z "Drugiej szansy"?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: