SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Marcin, Monika i Adam walczą o nerkę dla pacjenta Bronka

Druga szansa 2 sezon. Marcin, Monika i Adam walczą o nerkę dla pacjenta Bronka

13.09.2016, godz. 07:10
Druga szansa 2 sezon odc. 3. Marcin (Bartłomiej Świderski), Adam Swensson (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 2 sezon odc. 3. Marcin (Bartłomiej Świderski), Adam Swensson (Bartłomiej Topa) foto: TVN/X-NEWS

Emocjonująca walka o życie w serialu "Druga szansa"! Pacjent Bronek (Henryk Gołębiewski), który od miesięcy czeka na przeszczep nerki, wreszcie dowie się, że znalazł się dla niego dawca. W 3 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) ruszy w szaleńczą podróż karetkę, by zdobyć nerkę dla Bronka. Po drodze pojawiają się jednak komplikacje, ale z pomocą przybędą mu Monika (Małgorzata Kożuchowska) i Adam Swensson (Bartłomiej Topa). Operacja Bronka skończy się jednak wyjątkowo dramatycznie.

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 3 - poniedziałek, 19.09.2016, o godz. 21.30 w TVN

Czy Bronek z "Drugiej szansy" przeżyje operację przeszczepu nerki? Po wielu miesiąch poszukiwań dawcy pacjent Marcina Kryńskiego, który zaprzyjaźnił się z Moniką Borecką, dostanie od losu szansę na nowe życie, z dala od szpitali, lekarzy, badań i dializ.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski będzie miał romans z Anną Starczyńską

W 3 odcinku 3 sezonu "Drugiej szansy" Bronek dostanie wiadomość, że jest dla niego nerka. Niestety problem w tym, że w szpitalu, gdzie będzie dawca zabraknie lekarza, który byłby w stanie pobrać organ. Marcin postanawi sam to zrobić i ruszy w szaleńczą podróż karetką. W drodze samochód się jednak popsuje.

O życiu Bronka będą decydowały dosłownie minuty. Jeden telefon Marcina wystraczy, by z pomocą przyszła mu Monika i jej nowy znajomy Adam. To właśnie on zorganizuje helikopter, którym doktor Kryński dotrze do szpitala poza Warszawą. Po kilku godzinach wróci z nerkę dla Bronka.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska załatwiła Małgorzacie Pieńkowskiej rolę matki Sary

Operację Bronka przeprowadzą Marcin i jego żona Kinga (Tamara Arciuch). Niepokój lekarzy wzbudzą jednak kiepske wyniki badań pacjenta. Kryńska szybko oceni, że w tym stanie pan Bronek może nie przeżyć zabiegu. Powie Marcinowi, że najlepiej będzie przełożyć operację, ale chirurg się na to nie zgodzi.  Początkowo wszystko będzie przebiegać zgodnie z planem. Pod koniec zabiegu stan Bronka gwałtownie się jednak pogorszy. Kinga i Marcin podejmą akcję reanimacyjną…

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: