SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Wielki finał sezonu! Co wydarzy się w ostatnim odcinku Drugiej szansy?

Druga szansa 2 sezon. Wielki finał sezonu! Co wydarzy się w ostatnim odcinku Drugiej szansy?

21.11.2016, godz. 22:15
Druga szansa 2 odcinek 13, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa 2 odcinek 13, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto: x-news

Ostatni odcinek "Drugiej szansy"2 już w poniedziałek 28.11.2016. Co wydarzy się w finałowym, 13 odcinku "Drugiej szansy"2? To będzie szczęśliwe zakończenie! Monika (Małgorzata Kożuchowska) i Marcin (Bartłomiej Świderski) nie będą mogli się od siebie odkleić! Zeit (Rafał Królikowski) pogodzi się ze Starczyńską (Katarzyna Herman), a Justyna (Magdalena Beus) wróci do show-biznesu. Przeczytaj opis ostatniego odcinka "Drugiej szansy"2!

"Druga szansa" 2 sezon OSTATNI odcinek 13 - poniedziałek, 28.11.2016, o godz. 21.30 w TVN

Zapowiada się szczęśliwy finał! W 13 odcinku "Drugiej szansy"2 Monika i Marcin przestaną ukrywać swoje uczucia. Zakochani spotkają się na ślubie Oli (Monika Mariotti) i Artura (Cezary Kosiński) i nie będą mogli się od siebie odkleić.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Zapadła decyzja o kolejnej serii przygód Moniki Boreckiej

Tymczasem Adam (Bartłomiej Topa), z którym Monika się rozstała, będzie się mścić. Swensson zacznie upokarzać Borecką i niszczyć jej karierę, ale to jej nie złamie. Przerazi ją jedynie fakt, że jest w ciąży, a ojcem dziecka może być właśnie Adam!

W 13 odcinku "Drugiej szansy"2 u Zeita pojawi się Starczyńska. Bizneswoman postanowi wykupić od Jakuba swoją sekstaśmę na 100 tysięcy złotych. Mężczyzna jednak uzna, że nie zależy mu na gotówce, a nagranie dawno zniszczył. Anna będzie zachwycona jego postawą. Zaproponuje mu, by znów zostali wspólnikami, a ich wspólny wieczór zakończy się w łóżku!

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka w ciąży. Czyje to dziecko?

Finał "Drugiej szansy"2 to także szansa dla Justyny. Ksawery (Maciej Musiał) zorientuje się, że dziewczyna pracuje w jednym z barów. Zjawi się na miejscu by zaproponować jej nagranie wspólnego utworu. Dziewczyna zgodzi się i w 13 odcinku "Drugiej szansy"2 wejdzie do studia!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: