SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Monika i Kryński będą mieli dziecko! - ZWIASTUN ostatniego odcinka

Druga szansa 2 sezon. Monika i Kryński będą mieli dziecko! - ZWIASTUN ostatniego odcinka

28.11.2016, godz. 19:00
Druga szansa 2 odcinek 13, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa 2 odcinek 13, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto: x-news

Już dzisiaj wielki finał 2 sezonu "Drugiej szansy"! Co się wydarzy w 13 odcinku "Drugiej szansy"2? Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) i Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski) będą rodzicami? Bizneswoman dowie się, że jest w ciąży! Oby to nie Adam Swensson (Bartłomiej Topa) był ojcem dziecka. Fani liczą przecież na szczęśliwy związek Moniki i lekarza. Co wydarzy się w ostatnim odcinku "Drugiej szansy"2? Sprawdźcie, co powiedzieli aktorzy.

"Druga szansa" 2 OSTATNI odcinek 13, w poniedziałek 28.11.2016 o godzinie 21.30 2 TVN

Przed nami wielki finał 2 sezonu "Drugiej szansy", a w nim... Monika i Marcin spotkają się na weselu przyjaciół i ciężko będzie ich od siebie oderwać. To co wydarzy się później, będzie jednak wielkim zaskoczeniem dla samych bohaterów!

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka w ciąży. Czyje to dziecko?

W 13 odcinku "Drugiej szansy"2 Monika dowie się, że jest w ciąży. Jak zareaguje Borecka i najważniejsze - kto będzie ojciem jej dziecka? Wygląda na to, że Monika i Marcin stworzą szczęśliwą rodzinę. Przynajmniej tak sytuację przedstawia aktorka w jednym z najnowszych wywiadów dla "Tele magazynu".

- Wiem, że wszyscy czekają na happy end i tak to prowadziliśmy, żeby do tego doszło. Czyli, żeby dwójka głównych bohaterów, żeby oni się w końcu dogadali. I to nastąpi. Kręcąc te sceny uznaliśmy, że to jest mocne, jest zaskakujące i sprawia, że będziemy chcieli czekać na trzeci sezon - powiedziała Małgorzata Kożuchowska.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Monika Borecka nie poradzi sobie z macierzyństwem?

Marcin Kryński będzie zaskoczony radosną nowiną, ale jak przystało na poważnego faceta, stanie na wysokości zadania. - Finał będzie zaskakujący. Zarówno dla Moniki jak i dla Marcina. Okazuje się, że Monika jest w ciąży - dodał aktor w rozmowie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZOBACZ ZWIASTUN ostatniego odcinka "Drugiej szansy"2>>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: