SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka w ciąży. Czyje to dziecko?

Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka w ciąży. Czyje to dziecko?

31.10.2016, godz. 10:00
Druga szansa 2 odcinek 13, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski)
Druga szansa 2 odcinek 13, Monika (Małgorzata Kożuchowska), Marcin (Bartłomiej Świderski) foto: x-news

Monika (Małgorzata Kożuchowska) po zerwaniu ze Swenssonem (Bartłomiej Topa) zaczynie nowy rozdział w swoim życiu. Całkowicie zrezygnuje z damskiego boksera i zacznie odnawiać więż z Marcinem (Bartłomiej Świderski). Wśród zmian, w 13 odcinku 2 sezonu serialu "Druga szansa" znajdzie się jedna, która całkowicie odmieni jej świat! Monika Borecka pod koniec 2 sezonu dowie się, że jest w ciąży. Kto okaże się ojcem? Sprawdźcie, co wydarzy się w finałowym odcinku "Drugiej szansy"2.

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 13 - poniedziałek, 28.11.2016, o godz. 21.30 w TVN

Kiedy Monika rozstanie się ze Swenssonem, zbliży się do Kryńskiego. Jednakże kiedy Borecka nie przyjdzie na umówione spotkanie w 13 odcinku 2 sezonu serialu "Druga szansa", Marcin zacznie się martwić i pojedzie do jej mieszkania.

Zobacz: Druga szansa 3 sezon. Zapadła decyzja o kolejnej serii przygód Moniki Boreckiej

Okaże się, że kobieta nie odtarła na spotkanie z powodu problemów zdrowotnych! W 13 odcinku 2 sezonu serialu "Druga szansa" Monika straci przytomność we własnym domu. Początkowo zignoruje objawy, jednakże w momencie w którym uda się do lekarza usłyszy, że to wina przemęczenia, złej diety oraz stresu. Będzie musiała unikać wycieńczających sytuacji.

Jak podaje "Świat Seriali" w 13 odcinku 2 sezonu serialu "Druga szansa" Borecka na ślub Oli (Monika Mariotti) i Artura (Cezary Kosiński) wybierze się w towarzystwie Kryńskiego. Ich więź powoli zaczynie się odbudowywać, jednakże nie będą skłądać sobie żadnych obietnic, żeby nie zapeszyć odnawiającej się relacji. Wszystko zmieni się, kiedy w ostatnim, 13 odcinku 2 sezonu serialu "Druga szansa" Monika otrzyma niespodziewaną wiadomość, przez którą po jej twarzy zaczną spływać łzy - dowie się, że będzie miała dziecko.

Przeczytaj: Druga szansa. Agnieszka Jastrzębska w serialu Druga szansa - ZDJĘCIA

Dlaczego Monika zacznie płakać, kiedy dowie się o ciąży? Czy to łzy szczęścia, a może wręcz odwrotnie? Czyje dziecko nosi? Dowiemy się już w ostatnim, 13 odcinku 2 sezonu serialu "Druga szansa"!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: