SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa. Adam pobije Monikę - ZWIASTUN

Druga szansa. Adam pobije Monikę - ZWIASTUN

07.11.2016, godz. 10:00
Druga szansa 2 sezon odcinek 10 Monika (Małgorzata Kożuchowska) Adam (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 2 sezon odcinek 10 Monika (Małgorzata Kożuchowska) Adam (Bartłomiej Topa) foto: x-news

Monikę (Małgorzata Kożuchowska) czeka trudna decyzja. Ułatwi ją w 10 odcinku 2 sezonu serialu "Druga szansa" zachowanie Adama (Bartłomiej Topa). Podczas spotkania w 10 odcinku 2 sezonu serialu "Druga szansa" Monika zostanie przez niego pobita! Drastyczne sceny w hitowym serialu TVN!

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 10 - poniedziałek, 07.11.2016, o godz. 21.30 w TVN

Adam widząc, że Monika z wzajemnością kocha Marcina (Bartłomiej Świderski) przestanie w 10 odcinku 2 sezonu serialu "Druga szansa" oddzielać sprawy osobiste od zawodowych i odetnie ją od pracy nad dokumentami. Borecka wytknie mu ten nieprofesjonalizm, a on w ramach przeprosin zabierze ją na romantyczną kolację do swojego mieszkania.

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka w ciąży. Czyje to dziecko?

Kiedy dotrą do jego mieszkania, Adam z nerwów, by odreagować sytuację, w jakiej znajdzie się w 10 odcinku 2 sezonu serialu "Druga szansa", wypije trochę za dużo alkoholu i puszczą mu hamulce opanowania. Rozpocznie awanturę i zacznie wyrzucać z pretensją Monice, że nie jest tak, jak on by chciał. Zazdrość sprawi, że kompletnie straci głowę. Borecka nie wytrzyma presji. Stwierdzi, że nie ma ochoty dłużej siedzieć w mieszkaniu Adama i postanowi wyjść. On jednak jej na to nie pozwoli...

Adam w 10 odcinku 2 sezonu serialu "Druga szansa" zacznie szarpać Monikę, za włosy, ramiona. Borecka będzie próbowała się wyrwać, jednakże z niewielką skutecznością. Jak podaje "Świat Seriali" po napaści menadżerka będzie próbowała zapomnieć, i o Adamie, i o tej sytuacji. Niestety, on się nie podda. Przyjdzie do domu jej rodziców, szukać przebaczenia.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Finał sezonu! Co wydarzy się w ostatnim odcinku Drugiej szansy?

Marcin zauważy siniaki na Monice i wyruszy odwiedzić Adama. Czy damski bokser dostanie to, na co zasłużył, a Monika i Marcin będą razem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: