SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka ofiarą katastrofy lotniczej?

Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka ofiarą katastrofy lotniczej?

02.09.2016, godz. 11:00
Druga szansa 2 sezon odc.1. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Adam Swensson (Bartłomiej Topa)
Druga szansa 2 sezon odc.1. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Adam Swensson (Bartłomiej Topa) foto: TVN/X-NEWS

Początek 2 sezonu serialu "Druga szansa" zapowiada się wstrząsająco! W 1 odcinku 2 serii "Drugiej szansy" Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) stanie oko w oko ze śmiercią. Samolot, którym będzie wracała z Islandii podczas szalejącej burzy będzie miał awarię. Wszyscy pasażerowie zaczną żegnać się z życiem, pewni, że lada moment dojdzie od katastrofy lotniczej. W tej dramatycznej chwili Monika nie zostanie jednak sama, bo u jej boku nie zabraknie opanowanego i spokojnego współpasażera - Adama Swenssona (Bartłomiej Topa)…

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 1 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 21.30 w TVN

Akcja nowego sezonu "Drugiej szansy" rozpocznie się kilka tygodni po tym jak Monika Borecka wyjechała sama do Islandii. W tej podróży miał jej towarzyszyć ukochany Marcin Kryński (Bartłomiej Świderski), ale ostatecznie nie zjawił się na lotnisku, bo został ze swoją chorą na raka żoną Kingą (Tarmara Arciuch).

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Monika zerwie z Marcinem. Jakub oświadczy się Monice

W 1 odcinku 2 sezonu "Drugiej szansy" Marcin i Jakub Zeit (Rafał Królikowski) będą czekać na przylot Moniki z Islandii. Niestety samolot się opóźni, bo podczas gwałtownej burzy z piorunami i błyskawicami dojdzie do poważnej awarii. Wszystkim pasażerom będzie się wydawać, że dojdzie do katastrofy. Także Monika będzie przerażona i zacznie snuć czarne myśli, że lada moment zginie w katastrofie samolotu.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Wojna Moniki i Kingi o Marcina - ZWIASTUN 1 odcinka


Jedynym pocieszeniem w tej trudnej chwili będzie dla Moniki spokój jej współpasażera, Adama Swenssona, który jak gdyby nigdy nic spokojnie będzie spał i chrapał na ramieniu Boreckiej. Mocne przeżycia połączą dwójkę nieznajomych kiedy na pokładzie samolotu wybuchnie panika. Na szczęście Monice uda się wyjść cało z tego dramatycznego lotu.

Pilot cudem wyląduje awaryjnie na lotnisku w Radomiu. Adam zaproponuje Monice wspólną podróż taksówką do Warszawy. Monika przez telefon dowie się od Oli (Monika Mariotti), że pan Bronek (Henryk Gołębiewski) był operowany. Mylnie zinterpretuje tę informację, myśląc, że mężczyzna dostał nową nerkę.

W trakcie podróży Monika i Adam odbiorą telefon od prezesa telewizji (Jacek Braciak). Żadne z nich nie będzie wiedziało, że rozmawia z tą samą osobą. W Warszawie Monika popędzi prosto do szpitala do pana Bronka, gdzie spotyka Marcina. Kryński zacznie się tłumaczyć z tego, czemu nie mógł z nią polecieć. Monika nie zechce go słuchać...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz ZWIASTUN nowego 2 sezonu "Drugiej szansy" >>>

 

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: