SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Mroczne tajemnice Jakuba Zeita i Anny Starczyńskiej wyjdą na jaw

Druga szansa 2 sezon. Mroczne tajemnice Jakuba Zeita i Anny Starczyńskiej wyjdą na jaw

17.07.2016, godz. 17:30
Druga szansa 2 sezon. Anna Starczyńska (Katarzyna Herman), Jakub Zeit (Rafał Królikowski)
Druga szansa 2 sezon. Anna Starczyńska (Katarzyna Herman), Jakub Zeit (Rafał Królikowski) foto: AKPA

Ciemne strony show-biznesu wyjdą na światło dzienne w nowym 2 sezonie serialu "Druga szansa"! Jak Jakub Zeit (Rafał Królikowski) i i jego wspólniczka Anna Starczyńska (Katarzyna Herman) dotarli na szczyt i stali się wiodącymi graczami na rynku producentów telewizyjnych? W premierowych odcinkach "Drugiej szansy" jesienią 2016 widzowie poznają mroczne strony ich osobowości i tajemnice, które obnażą kulisy przemysłu rozrywkowego.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

Od połowy czerwca 2016 trwają zdjęcia do 2 sezonu serialu "Druga szansa", który był hitem wiosennej ramówki TVN gromadząc przed telewizorami ponad 2 mln widzów. Jak zapewniają twórcy "Drugiej szansy" w 2 serii w fabule serialu nie zabraknie wartkiej akcji związanej z kulisami przemysłu rozrywkowego w Polsce, a jedna z osób wpadnie w szpony hazardu.

Wiodącymi postaciami w tym wątku będą Jakub Zeit, właściciel agencji gwiazd "Zeit Studio" oraz jego wspólniczka Anna Starczyńska, która w pierwszym sezonie była największą rywalką Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska).

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Podstęp Kingi. Żona Marcina zmusi go do wyjazdu do USA?

Bohaterowie grani przez Rafała Królikowskiego i Katarzyna Herman stanową bardzo zagadkowy duet. Oboje mają też swoje ciemne strony i mroczne tajemnice, które w nowych odcinkach 2 sezonu "Drugiej szansy" ujrzą światło dzienne. - Jakub Zeit pokaże swoją kolejną, mroczną stronę, ale mam nadzieję, że widzowie zrozumieją motywy jego postępowania. Wkrótce okaże się, że nie jest wyłącznie wyrachowany i skupiony na sobie - powiedział Rafał Królikowski w rozmowie z magazynem "Kurier

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska o nowym facecie Moniki. Adam pokona Marcina i Jakuba

Widzowie zobaczą gorszą stronę show-biznesu. Oprócz tego w życiu uczuciowym Moniki Boreckiej wszystko zmieni się o 180 stopni - a to wszystko dzięki pewnemu szwedzkiemu dyrektorowi telewizji Adamowi Swenssonowi, w którego wcieli się Bartłomiej Topa.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WIDEO  z planu 2 sezonu "Drugiej szansy" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: