SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Monika zerwie z Marcinem. Jakub oświadczy się Monice

Druga szansa 2 sezon. Monika zerwie z Marcinem. Jakub oświadczy się Monice

25.08.2016, godz. 15:30
Druga szansa 2 odc. 2, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Jakub Zeit (Rafał Królikowski)
Druga szansa 2 odc. 2, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska), Jakub Zeit (Rafał Królikowski) foto:

Przed nami 2 sezon  serialu "Drugia szansa", a w nowych odcinkach będziemy świadkami sercowych rozterek Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska). Agentka gwiazd będzie musiała wybierać między Jakubem Zeitem (Rafał Królikowski), który postanowi się jej oświadczyć, Marcinem Kryńskim (Bartłomiej Świderski), którego Kinga (Tamara Arciuch) owinęła sobie wokół palca i między Adamem Swenssonem (Bartłomiej Topa), który będzie bardzo wymagający! Co wydarzy się w 2 sezonie "Drugiej szansy"?

"Druga szansa" 2 sezon odcinek 1 - poniedziałek, 5.09.2016, o godz. 21.30 w TVN

Już za 10 dni na antenę TVN wróci uwielbiany przez widzów serial "Druga szansa". W nowych odcinkach Monika Borecka będzie mogła przebierać w mężczyznach, ale czy jej ostateczny wybór będzie słuszny?

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski w roli znanego aktora. Odejdzie z M jak miłość?

W "Drugiej szansie"2 Jakub Zeit pierwszy wyrwie się z szeregu i oświadczy się Monice. Nie z miłości oczywiście. Jakub nie byłby sobą, gdyby w pierwszej kolejności nie pomyślał o swoim statusie finansowym. Zeit przegra pożyczone pieniądze w kasynie i uzna, że tylko z pomocą Moniki uda mu się wyjść na prostą.

Borecka jednak nie będzie taka głupia i od razu powie byłemu parterowi, że teraz jest jedyną osobą, którą widzi w roli swojego męża i ojca jej dzieci.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Agnieszka Szulim dołączyła do obsady. Kogo zagra?

Borecka rozprawi się także z Marcinem. Monika rzuci kochanka, gdy zauważy, że Kryński za żadne skarby nie chce zostawić Kingi. Agentka gwiazd nie będzie znała powodu, dla którego lekarz nie może oderwać się od byłej żony i właśnie dlatego uzna, że to nie jest dobra partia na jej partnera.

Jakiś czas później Marcin zorientuje się, że Kinga okłamywała go tylko po to, żeby go przy sobie zatrzymać i będzie wściekły, gdy zorientuje się, że już nigdy nie odzyska ukochanej Moniki. W jej życiu będzie już ktoś inny. Wspomnianego Adama Swenssona Borecka pozna już w 1 odcinku "Drugiej szansy" i to prawdopodobnie on skradnie jej serce.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 2 sezonu serialu "Druga szansa" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: