SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka zamieszana w aferę kryminalną. Bartłomiej Topa w Drugiej szansie

Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka zamieszana w aferę kryminalną. Bartłomiej Topa w Drugiej szansie

10.06.2016, godz. 13:30
Druga szansa. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVN/X-NEWS

Fani serialu "Druga szansa" z niecierpliwością czekają na 2 sezon, a im bliżej emisji, tym więcej wiadomo na temat tego co się wydarzy w nowej serii. Dorota Kośmicka-Gacke, producentka serialu "Druga szansa" zdradziła, że w nowych odcinkach "Drugiej szansy", które w TVN pojawią się po wakacjach będzie się działo. Monika (Małgorzata Kożuchowska) zostanie wplątana w aferę kryminalną, a w serialu pojawią się nowi bohaterowie. Jednym z nich będzie Bartłomiej Topa, który wcieli się w rolę dyrektora jednej ze stacji telewizyjnych. To on będzie nowym facetem w życiu Moniki.

Co wydarzy się w 2 sezonie "Drugiej szansy"?

We wrześniu na antenie TVN pojawi się 2 sezon "Drugiej Szansy". Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Śmierć jednego z bohaterów. Kto i jak umrze w nowych odcinkach?

Fanów serialu o kulisach show-biznesu czekają kolejne mocne sceny. W pierwszym sezonie Monika Borecka była ofiarą afery narkotykowej, a teraz szykuje się kryminalna zagadka. Do obsady serialu dołączy Bartłomiej Topa i to właśnie on będzie częścią nowych zawirowań w życiu agetki gwiazd.

Przeczytaj: Druga szansa. Kiedy 2 sezon Drugiej szansy? Czy Monika i Marcin będą razem?

-Są nowe twarze. Nowy mężczyzna, który pojawi się w życiu Moniki trochę namiesza. Pojawi się też wątek kryminalny. Bartek Topa jest postacią świetną. To ktoś, kto stoi na czele stacji i gra pierwsze skrzypce - powiedziała producentka "Drugiej szansy" Dorota Kośmicka-Gacke.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: