SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka przeprowadzi się do nowego mieszkania

Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka przeprowadzi się do nowego mieszkania

12.07.2016, godz. 15:00
Druga szansa 2 sezon, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 sezon, Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto:

Monika (Małgorzata Kożuchowska) zacznie nowe życie w 2 sezonie serialu "Druga szansa". W nowych odcinkach, które w TVN będą emitowane od września 2016 agentka gwiazd zacznie kolejny etap od przeprowadzki. Przeprowadzi się do mieszkania, gdzie nic nie będzie jej się kojarzyło z Jakubem Zeitem (Rafał Królikowski) i aferą narkotykową, która dosłownie zniszczyła jej życie. Gdzie zamieszka Monika w kolejnych odcinkach "Drugiej szansy" i jak będzie wyglądało jej mieszkanie?

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

Monika Borecka z "Drugiej szansy" oczyszczona z zarzutów handlu narkotykami zacznie zupełnie nowe życie. Po pierwsze agentka gwiazd wróci do gry i już w pierwszych odcinkach "Drugiej szansy" 2 zacznie pracę nad nowym telewizyjnym serialem, w którym zagrają jej podopieczni Igor Szot (Paweł Domagała) i Ksawery Kryński (Maciej Musiałowski). Po drugie Borecka zacznie porządkować swoje prywatne sprawy.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Jakub Zeit pokaże swoją mroczną stronę

Do tej pory Monika pomieszkiwała w mieszkaniu Zeita, potem ukrywała się u siostry Lidki (Maja Ostaszewska), a następnie wynajęła małe mieszkanie, w którym razem z Olą (Monika Mariotti) zaczęła prowadzić interesy. W 2 serii "Drugiej szansy" przyjdzie pora na zmiany. Monika postanowi się przeprowadzić.

Gdzie zamieszka Borecka? To będzie przytulny apartament w sam raz dla singielki. Monika urządzi nowy lokal tak, by czuć się tam wygodnie, komfortowo, a przede wszystkim, by zapomnieć o dotychczasowych problemach i nieudanych związkach z Marcinem (Bartłomiej Świderski) i z Jakubem.

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska o nowym facecie Moniki. Adam pokona Marcina i Jakuba

Nowe mieszkanie Moniki z "Drugiej szansy" stanie się ukochanym miejscem agentki. I nic dziwnego! Z salonu będzie rozciągać się widok na centrum Warszawy, w sypialni będzie stało olbrzymie łóżko, a na dużym tarasie Monika będzie mogła się relaksować.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz WIDEO  z planu 2 sezonu "Drugiej szansy" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: