SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka i Adam Swensson wezmą ślub i założą rodzinę? Producentka zdradza kulisy nowych odcinków

Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka i Adam Swensson wezmą ślub i założą rodzinę? Producentka zdradza kulisy nowych odcinków

08.07.2016, godz. 17:45
Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Topa
Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Topa foto:

Monika (Małgorzata Kożuchowska) i Adam (Bartłomiej Topa) stworzą poważny związek w 2 sezonie "Drugiej szansy"! Producentka serialu, Dorota Kośmicka-Gacke zdradza, że główna bohaterka marzy o stabilizacji i dzieciach. Czy Swensson okaże się odpowiednim partnerem dla Boreckiej? W nowych odcinkach "Drugiej szansy" dowiemy się, czy to właśnie prezes stacji telewizyjnej zaciągnie ją do ołtarza.

"Druga szansa" 2 sezon we wrześniu 2016 w TVN

W 2 sezonie "Drugiej szansy" serce Moniki Boreckiej skradnie Adam Swensson. Prezes jednej ze stacji telewizyjnych pokona Jakuba (Rafał Królikowski) i Marcina (Bartłomiej Świderski) i sprawi, że agentka gwiazd w końcu będzie szczęśliwa.

Zobacz: Druga szansa 2 sezon. Śmierć jednego z bohaterów. Kto i jak umrze w nowych odcinkach?

Producentka serialu zapewnia, że wątek Moniki i jej nowego kochanka zostanie wysunięty na pierwszy plan - Skupiamy się na wątku głównej bohaterki Moniki Boreckiej. On jest dla nas najważniejszy. Stawiamy na Monikę, która kroczy przez swoje zawodowe życie coraz pewniej i mocniej. Jest uwikłana w kolejny związek z mężczyzną. Nowy facet Boreckiej „wywodzi” się ze świata show-biznesu. To Adam Swensson, którego gra Bartek Topa - powiedziała Dorota Kośmicka-Gacke.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka zamieszana w aferę kryminalną. Bartłomiej Topa w Drugiej szansie

Nowy związek Boreckiej to bardzo poważna sprawa. Producentka dodaje, że Monika jest na takim etapie swojego życia, że chce się ustabilizować i założyć rodzinę. Czy to właśnie Adam okaże się jej przyszłym mężem? - Poszukuje ona swojego miejsca, chce zbudować rodzinę, dom, ułożyć sobie życie - tłumaczy Dorota Kośmicka-Gacke.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Zobacz wywiad z aktorami z planu 2 sezonu "Drugiej szansy" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: