SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka będzie walczyć ze sobą - WIDEO

Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka będzie walczyć ze sobą - WIDEO

29.07.2016, godz. 17:00
Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska)
Druga szansa 2 sezon. Monika Borecka (Małgorzata Kożuchowska) foto: TVN/X-NEWS

Jak potoczą się losy Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) w 2 sezonie "Drugiej szansy"? Nowe odcinki, które w TVN pojawią się od września 2016 roku zapowiadają się pełne emocji. Scenarzystka oraz producentka "Drugiej szansy" ujawniają największe tajemnice 2 serii. Okazuje się, że Monika będzie miała spory dylemat moralny, bardzo dużo do stracenia jeśli zaryzykuje. Główna bohaterka "Drugiej szansy" podejmie decyzje, która wpłyną na jej karierę i życie prywatne. Zobaczcie wideo.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od września 2016 w TVN

Nowy sezon "Drugiej szansy" po wakacjach 2016 zapowiada się wyjątkowo emocjonująco. Główna scenarzystka, Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz, zdradziła, że będzie dużo zwrotów akcji. Ma się również odbyć ślub pary bohaterów, którą widzowie poznali w pierwszej serii. Poza tym scenarzyści ukażą ciemne strony show-biznesu. Czyżby Monika Borecka miała przejść na tę złą stronę?

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Pieńkowska matką Sary - ZDJĘCIA

- W 2 sezonie "Drugiej szansy" będzie się bardzo dużo działo. Będą latać helikoptery, będziemy ratować życie, będzie ślub, trochę trudnych momentów w życiu wszystkich bohaterów i ciekawych zwrotów akcji w każdym wątku. Monika będzie miała bardzo duży dylemat moralny i dużo do stracenia jeśli zaryzykuje. A czy zaryzkuje albo czy straci to zobaczymy. Będzie musiała powalczyć sama ze sobą - powiedziała scenarzystka "Drugiej szansy".

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Podstęp Kingi. Żona Marcina zmusi go do wyjazdu do USA?

Ale kariera to nie wszystko, bo po rozstaniu z Marcinem Kryńskim (Bartłomiej Świderski) Monika będzie szukała tego jedynego mężczyzny. W 2 sezonie "Drugiej szansy" będzie nim nowy prezes telewizji, Adam Swensson (Bartłomiej Topa).

- Nie będzie to łatwy związek i jego finał pewnie będzie widzów zaskakiwał. Wokół Moniki sporo się wydarzy. Mamy kilku nowych bohaterów. Monika zostanie producentką serialu. Pokażemy też nowe wątki. Zdradzimy kim jest Sara. Widzowie poznają jej matkę, zobaczą dom rodzinny. Zdradzimy skąd przyszła i jak to się stało, że stanęła na czele show-biznesu i skąd w niej ta siła - zdradziła Dorota Kośmicka-Gacke, producentka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 

Co wydarzy się w 2 sezonie "Drugiej szansy"? Wywiad z Dorotą Kośmicką-Gacke >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: