SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski w roli znanego aktora. Odejdzie z M jak miłość?

Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski w roli znanego aktora. Odejdzie z M jak miłość?

17.08.2016, godz. 10:13
Mikołaj Roznerski jaki Kamil w Druga szansa i Marcin w M jak miłość
Mikołaj Roznerski jaki Kamil w Druga szansa i Marcin w M jak miłość foto: MTL Maxfilm/ drugaszansa.tvn.pl

Mikołaj Roznerski zdobył sławę jako Marcin Chodakowski w "M jak miłość". Od kiedy ponad cztery lata temu dołączył do serialu o rodzinie Mostowiaków coraz częściej pojawia się też w innych produkcjach. Jesienią 2016 widzowie TVN zobaczą go w nowym 2 sezonie "Drugiej szansy". Czy to oznacza, że Mikołaj Roznerski odejdzie z "M jak miłość" i pożegna się z rolą Marcina?

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od poniedziałku, 5.09.2016, o godz. 21.30 w TVN

Produceni serialu "Druga szansa" ściągają do obsady coraz więcej gwiazd "M jak miłość"! W 2 sezonie "Drugiej szansy" oprócz Mikołaja Roznerskiego zagra też Małgorzata Pieńkowska, czyli Marysia Rogowska. Czyżby chcieli w ten sposób powtórzyć sukces serialu TVP2, który od lat ma najwyższą oglądalność w Polsce? Na to wygląda, bo nic tak nie przyciąga widzów jak znane twarze.

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Pieńkowska matką Sary

Mikołaj Roznerski, który zdobył olbrzymią popularność dzięki roli Marcina Chodokowskiego od dwóch lat pojawia się też w produkcjach konkurencyjnych stacji. W TVN gra już w serialu "Singielka", a minionej wiosny zadebiutował w telewizji Polsat w "Powiedz TAK!". Wciąż jednak dla milionów Polaków pozostaje Marcinem z "M jak miłość". Czy "Druga szansa" to zmieni? Być może, bo aktor będzie miał okazję pokazać swoje kolejne telewizyjne wcielenie.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Agnieszka Szulim dołączyła do obsady. Kogo zagra?


W 2 sezonie "Drugiej szansy" Mikołaj Roznerski będzie jedną z kluczowych postaci, która wywrze silny wpływ na losy jednej z kobiet.

- Zagram Kamila, który jest młodym aktorem i bardzo namiesza w życiu jednej z głównych bohaterek. Nie mogę zdradzić kto to będzie. Być może będzie romans, być może będzie coś... Bardzo się cieszę, że dostałem propozycję zagrania w "Drugiej szansie", a to z tego względu, że widziałem pierwszy sezon i jest naprawdę dobrym serialem. To hit, więc dla mnie ta rola jest ogromną nobilitacją - powiedział Roznerski.

Za każdym razem gdy Mikołaj Roznerski pojawia się w innym serialu rodzą się plotki, że odjedzie z "M jak miłość". Te doniesienia nie mają jednak nic wspólnego z prawdą. Aktor wciąż będzie jedną z gwiazd serialu o Mostowiakach.

W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2106 Marcin na pewno nie zniknie z obsady. Wręcz przeciwnie - jego wątek wciąż będzie rozpalał emocje wśród widzów. Tak jak związek z Izą Lewińską (Adriana Kalska), która zamieszkała z Marcinem i zastąpiła mu zmarłą Kasię (Agnieszka Sienkiewicz). Kto wie, może w "M jak miłość" niebawem odbędzie się ślub Marcina i Izy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 2 sezonu serialu "Druga szansa" >>>


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: