SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski będzie miał romans z Anną Starczyńską

Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski będzie miał romans z Anną Starczyńską

31.08.2016, godz. 14:00
Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski
Druga szansa 2 sezon. Mikołaj Roznerski foto: AKPA/TVN

Mikołaj Roznerski (32 l.) w nowym 2 sezonie serialu "Druga szansa" wcieli się w postać nowego bohatera. Grany przez niego młody aktor Kamil wda się w romans ze swoją menadżerką Anna Starczyńską (Katarzyna Herman 45 l.). Pikanterii całej sprawie doda fakt, że kochanków będzie dzieliła spora różnica wieku.

"Druga szansa" 2 sezon nowe odcinki od poniedziałku, 5.09.2016, o godz. 21.30 w TVN

Mikołaj Roznerski zdobył sympatię widzów jako Marcin Chodakowski w "M jak miłość", ale aktor wciąż się rozwija i chętnie przyjmuje role także w innych produkcjach. Gra w serialu "Singielka", pojawił się też w obsadzie "Powiedz TAK!", a od września 2016 będzie można go oglądać w "Drugiej szanasie" w roli młodego aktora, gwiazdy nowego serialu produkowanego przez Monikę Borecką (Małgorzata Kożuchowska).

Patrz: Druga szansa 2 sezon. Monika zerwie z Marcinem. Jakub oświadczy się Monice

Na konferencji prasowej 2 sezonu "Drugiej szansy" Mikołaj Roznerski zapowiedział nowy gorący wątek ze swoim udziałem. Okazuje się, że połączy go bliska relacja z Anną Starczyńską, bezwzględną, diabelnie inteligentną, zimną i wykalkulowaną business woman, największym wrogiem Moniki.

Przeczytaj: Druga szansa 2 sezon. Małgorzata Kożuchowska załatwiła Małgorzacie Pieńkowskiej rolę matki Sary

- Kamil jest młodym aktorem, wschodzącą gwiazdą nowego serialu. Taka postać, która nagle znajduje się w kręgach show-biznesu i próbuje się w tym odnaleźć. Nagle spotyka starszą od siebie menedżerkę czyli Annę Starczyńską. I zaczną się różne komplikacje: i uczuciowe, i finansowe... Nie będziemy podążać za tym jakie ten chłopak ma intencje. Kamil wpadnie w oko Annie Starczyńskiej, ona jemu też... - zdradził Mikołaj Roznerski w rozmowie z portalem telemagazyn.pl.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

ZWIASTUN 2 sezonu serialu "Druga szansa" >>>

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: